Gå til hovedindhold

StarTech.com 3-Port USB-C Hub with Ethernet, 3x USB-A Ports, Gigabit Ethernet, USB 3.0 5Gbps, Bus-Powered, USB Type-C Hub w/GbE and 1ft/30cm Long

StarTech.comHubs og switchesEAN: 0065030893268
Pris fra 275 krtil 354 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 262 kr 2. apr.

Sammenlign priser på StarTech.com 3-Port USB-C Hub with Ethernet, 3x USB-A Ports, Gigabit Ethernet, USB 3.0 5Gbps, Bus-Powered, USB Type-C Hub w/GbE and 1ft/30cm Long og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com 5G3AGBB-USB-C-HUB USB hub - 3 ports - Grå
275 kr
Til butik
StarTech.com 5G3AGBB-USB-C-HUB USB hub - 3 ports - Grå billede

Produktinformation

USB Expansion Hub, RJ45 (5G3AGBB-USB-C-HUB), Hub, 3 x USB 3.2 Gen 1 + 1 x micro-USB + 1 x 10/100/1000, desktop

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: USB hub
Artikel nr.: 5G3AGBB-USB-C-HUB
EAN: 0065030893268
Varenr.: 3150364
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com 3-Port USB-C Hub with Ethernet, 3x USB-A Ports, Gigabit Ethernet, USB 3.0 5Gbps, Bus-Powered, USB Type-C Hub w/GbE and 1ft/30cm Long
354 kr
Til butik
StarTech.com 3-Port USB-C Hub with Ethernet, 3x USB-A Ports, Gigabit Ethernet, USB 3.0 5Gbps, Bus-Powered, USB Type-C Hub w/GbE and 1ft/30cm Long billede

Produktinformation

Startech 3-Port USB-C Hub with Ethernet, 3x USB-A Ports, Gigabit Ethernet, USB 3.0 5Gbps, Bus-Powered, USB Type-C Hub w/GbE and 1ft/30cm Long Cable, Portable Laptop USB C Hub Adapter - USB Expansion Hub, RJ45 (5G3AGBB-USB-C-HUB) - Hub - 3 x USB 3.2 Gen 1 + 1 x micro-USB + 1 x 10/100/1000 - desktop...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: 5G3AGBB-USB-C-HUB
EAN: 0065030893268
Varenr.: 1000831968

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com 3-Port USB-C Hub with Ethernet, 3x USB-A Ports, Gigabit Ethernet, USB 3.0 5Gbps, Bus-Powered, USB Type-C Hub w/GbE and 1ft/30cm Long koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com 3-Port USB-C Hub with Ethernet, 3x USB-A Ports, Gigabit Ethernet, USB 3.0 5Gbps, Bus-Powered, USB Type-C Hub w/GbE and 1ft/30cm Long koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK275 kr314 krKøb
2CompuMail DK354 kr354 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for StarTech.com 3-Port USB-C Hub with Ethernet, 3x USB-A Ports, Gigabit Ethernet, USB 3.0 5Gbps, Bus-Powered, USB Type-C Hub w/GbE and 1ft/30cm Long

PriceData har fulgt prisen på StarTech.com 3-Port USB-C Hub with Ethernet, 3x USB-A Ports, Gigabit Ethernet, USB 3.0 5Gbps, Bus-Powered, USB Type-C Hub w/GbE and 1ft/30cm Long i 145 dage. Laveste pris i perioden er 262 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 330 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 295 kr.

Den nuværende pris på 275 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for StarTech.com 3-Port USB-C Hub with Ethernet, 3x USB-A Ports, Gigabit Ethernet, USB 3.0 5Gbps, Bus-Powered, USB Type-C Hub w/GbE and 1ft/30cm Long. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for StarTech.com 3-Port USB-C Hub with Ethernet, 3x USB-A Ports, Gigabit Ethernet, USB 3.0 5Gbps, Bus-Powered, USB Type-C Hub w/GbE and 1ft/30cm Long de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026275 kr3 kr (1%)
30. maj 2026272 kr3 kr (1%)
29. maj 2026275 kr4 kr (1%)
27. maj 2026279 kr1 kr (0%)
26. maj 2026280 kr3 kr (1%)
25. maj 2026283 kr15 kr (5%)
23. maj 2026298 kr7 kr (2%)
20. maj 2026305 kr5 kr (2%)
18. maj 2026310 kr2 kr (1%)
17. maj 2026308 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret