Gå til hovedindhold

StarTech.com Startech 10m White Slim CAT6 Ethernet Cable, Snagless, 28AWG, LSZH - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - 3.6 mm - UTP - CAT 5/5e/6 - IEEE 802.3bt - halogenfri, knastfri - hvid

StarTech.comNetværkskablerEAN: 0065030919012
Pris fra 114 krtil 353 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 239 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 7. maj

Sammenlign priser på Startech 10m White Slim CAT6 Ethernet Cable, Snagless, 28AWG, LSZH - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - 3.6 mm - UTP - CAT 5/5e/6 - IEEE 802.3bt - halogenfri, knastfri - hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com 10m White Slim CAT6 Ethernet Cable, Snagless, 28AWG, LSZH CAT 5/5e/6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 10m Patchkabel Hvid
114 kr
Til butik
StarTech.com 10m White Slim CAT6 Ethernet Cable, Snagless, 28AWG, LSZH CAT 5/5e/6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 10m Patchkabel Hvid billede

Produktinformation

Startech 10m White Slim CAT6 Ethernet Cable, Snagless, 28AWG, LSZH - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - 3.6 mm - UTP - CAT 5/5e/6 - IEEE 802.3bt - halogenfri, knastfri - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: N6PAT10MWHS
EAN: 0065030919012
Varenr.: 1003416414
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Startech 10m White Slim CAT6 Ethernet Cable, Snagless, 28AWG, LSZH - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - 3.6 mm - UTP - CAT 5/5e/6 - IEEE 802.3bt - halogenfri, knastfri - hvid
119 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com 10m White Slim CAT6 Ethernet Cable Snagless 28AWG LSZH - patch cable - 10 m - white - Hvid - 10m
353 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 10m White Slim CAT6 Ethernet Cable, Snagless, 28AWG, LSZH - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - 3.6 mm - UTP - CAT 5/5e/6 - IEEE 802.3bt - halogenfri, knastfri - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 10m White Slim CAT6 Ethernet Cable, Snagless, 28AWG, LSZH - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - 3.6 mm - UTP - CAT 5/5e/6 - IEEE 802.3bt - halogenfri, knastfri - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK114 kr114 krKøb
2CS MEGASTORE DK119 kr158 krKøb
3Proshop DK353 kr392 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Startech 10m White Slim CAT6 Ethernet Cable, Snagless, 28AWG, LSZH - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - 3.6 mm - UTP - CAT 5/5e/6 - IEEE 802.3bt - halogenfri, knastfri - hvid

PriceData har fulgt prisen på Startech 10m White Slim CAT6 Ethernet Cable, Snagless, 28AWG, LSZH - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - 3.6 mm - UTP - CAT 5/5e/6 - IEEE 802.3bt - halogenfri, knastfri - hvid i 167 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 353 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 114 kr er 36% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Startech 10m White Slim CAT6 Ethernet Cable, Snagless, 28AWG, LSZH - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - 3.6 mm - UTP - CAT 5/5e/6 - IEEE 802.3bt - halogenfri, knastfri - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Startech 10m White Slim CAT6 Ethernet Cable, Snagless, 28AWG, LSZH - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - 3.6 mm - UTP - CAT 5/5e/6 - IEEE 802.3bt - halogenfri, knastfri - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026114 kr239 kr (68%)
30. maj 2026353 kr239 kr (210%)
29. maj 2026114 kr239 kr (68%)
28. maj 2026353 kr254 kr (257%)
7. maj 202699 kr15 kr (13%)
6. maj 2026114 kr25 kr (18%)
5. maj 2026139 kr214 kr (61%)
29. apr. 2026353 kr254 kr (257%)
18. apr. 202699 kr15 kr (13%)
17. apr. 2026114 kr239 kr (68%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret