Gå til hovedindhold

StarTech.com Startech VGA to HDMI Adapter with USB Audio & Power - Portable VGA to HDMI Converter - 1080p - Adapterkabel - HD-15 (VGA), USB Type B han til HDMI hun - 26 cm - sort - USB-strøm, 1080p support, aktiv

StarTech.comAdaptereEAN: 0065030854962
Pris fra 402 krtil 699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 297 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 386 kr 17. maj

Sammenlign priser på Startech VGA to HDMI Adapter with USB Audio & Power - Portable VGA to HDMI Converter - 1080p - Adapterkabel - HD-15 (VGA), USB Type B han til HDMI hun - 26 cm - sort - USB-strøm, 1080p support, aktiv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 402 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com VGA to HDMI Adapter with USB Audio & Power - Portable VGA to HDMI Converter - 1080p Videoadapterkabel 26cm Sort
402 kr
Til butik
StarTech.com VGA to HDMI Adapter with USB Audio & Power - Portable VGA to HDMI Converter - 1080p Videoadapterkabel 26cm Sort billede

Produktinformation

Startech VGA to HDMI Adapter with USB Audio & Power - Portable VGA to HDMI Converter - 1080p - Adapterkabel - HD-15 (VGA), USB Type B han til HDMI hun - 26 cm - sort - USB-strøm, 1080p support, aktiv

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: VGA2HDU
EAN: 0065030854962
Varenr.: 988690453
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Startech VGA to HDMI Adapter with USB Audio & Power - Portable VGA to HDMI Converter - 1080p - Adapterkabel - HD-15 (VGA), USB Type B han til HDMI hun - 26 cm - sort - USB-strøm, 1080p support, aktiv
402 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com VGA to HDMI Adapter with US
402 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Startech Vga To Hdmi Adapter +sound Sort
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech VGA to HDMI Adapter with USB Audio & Power - Portable VGA to HDMI Converter - 1080p - Adapterkabel - HD-15 (VGA), USB Type B han til HDMI hun - 26 cm - sort - USB-strøm, 1080p support, aktiv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech VGA to HDMI Adapter with USB Audio & Power - Portable VGA to HDMI Converter - 1080p - Adapterkabel - HD-15 (VGA), USB Type B han til HDMI hun - 26 cm - sort - USB-strøm, 1080p support, aktiv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK402 kr402 krKøb
2CS MEGASTORE DK402 kr441 krKøb
3Proshop DK402 kr441 krKøb
4Dustin DK699 kr785,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Startech VGA to HDMI Adapter with USB Audio & Power - Portable VGA to HDMI Converter - 1080p - Adapterkabel - HD-15 (VGA), USB Type B han til HDMI hun - 26 cm - sort - USB-strøm, 1080p support, aktiv

PriceData har fulgt prisen på Startech VGA to HDMI Adapter with USB Audio & Power - Portable VGA to HDMI Converter - 1080p - Adapterkabel - HD-15 (VGA), USB Type B han til HDMI hun - 26 cm - sort - USB-strøm, 1080p support, aktiv i 129 dage. Laveste pris i perioden er 378 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 396 kr.

Den nuværende pris på 402 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Startech VGA to HDMI Adapter with USB Audio & Power - Portable VGA to HDMI Converter - 1080p - Adapterkabel - HD-15 (VGA), USB Type B han til HDMI hun - 26 cm - sort - USB-strøm, 1080p support, aktiv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Startech VGA to HDMI Adapter with USB Audio & Power - Portable VGA to HDMI Converter - 1080p - Adapterkabel - HD-15 (VGA), USB Type B han til HDMI hun - 26 cm - sort - USB-strøm, 1080p support, aktiv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026402 kr10 kr (3%)
25. maj 2026392 kr9 kr (2%)
24. maj 2026401 kr3 kr (1%)
22. maj 2026404 kr3 kr (1%)
20. maj 2026401 kr13 kr (3%)
18. maj 2026388 kr2 kr (1%)
17. maj 2026386 kr9 kr (2%)
12. maj 2026395 kr3 kr (1%)
11. maj 2026398 kr10 kr (3%)
10. maj 2026388 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret