Gå til hovedindhold

StarTech.com Startech USB-C Triple Monitor Docking Station - HDMI/DP Triple 4k USB-C Dock - 5x USB Hub - GbE - 100W PD - Universal Multi Monitor Docking Station - Thunderbolt 3/4 Compatible (116E-USBC-DOCK) - Dockingstation - USB-C - 1GbE

Pris fra 1.688 krtil 1.696 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 8 kr (0% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Startech USB-C Triple Monitor Docking Station - HDMI/DP Triple 4k USB-C Dock - 5x USB Hub - GbE - 100W PD - Universal Multi Monitor Docking Station - Thunderbolt 3/4 Compatible (116E-USBC-DOCK) - Dockingstation - USB-C - 1GbE og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1688 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com USB-C Triple Monitor Docking Station - HDMI/DP Triple 4k USB-C Dock - 5x USB Hub - GbE - 100W PD - Universal Multi Monitor Docking
1.688 kr
Til butik
StarTech.com USB-C Triple Monitor Docking Station - HDMI/DP Triple 4k USB-C Dock - 5x USB Hub - GbE - 100W PD - Universal Multi Monitor Docking billede

Produktinformation

Startech USB-C Triple Monitor Docking Station - HDMI/DP Triple 4k USB-C Dock - 5x USB Hub - GbE - 100W PD - Universal Multi Monitor Docking Station - Thunderbolt 3/4 Compatible (116E-USBC-DOCK) - Dockingstation - USB-C - 1GbE

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: 116E-USBC-DOCK
EAN: 0065030900089
Varenr.: 1001015616
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Startech USB-C Triple Monitor Docking Station - HDMI/DP Triple 4k USB-C Dock - 5x USB Hub - GbE - 100W PD - Universal Multi Monitor Docking Station - Thunderbolt 3/4 Compatible (116E-USBC-DOCK) - Dockingstation - USB-C - 1GbE
1.696 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com 116E-USBC-DOCK
1.696 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech USB-C Triple Monitor Docking Station - HDMI/DP Triple 4k USB-C Dock - 5x USB Hub - GbE - 100W PD - Universal Multi Monitor Docking Station - Thunderbolt 3/4 Compatible (116E-USBC-DOCK) - Dockingstation - USB-C - 1GbE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech USB-C Triple Monitor Docking Station - HDMI/DP Triple 4k USB-C Dock - 5x USB Hub - GbE - 100W PD - Universal Multi Monitor Docking Station - Thunderbolt 3/4 Compatible (116E-USBC-DOCK) - Dockingstation - USB-C - 1GbE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.688 kr1.688 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.696 kr1.696 krKøb
3Proshop DK1.696 kr1.696 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Startech USB-C Triple Monitor Docking Station - HDMI/DP Triple 4k USB-C Dock - 5x USB Hub - GbE - 100W PD - Universal Multi Monitor Docking Station - Thunderbolt 3/4 Compatible (116E-USBC-DOCK) - Dockingstation - USB-C - 1GbE

PriceData har fulgt prisen på Startech USB-C Triple Monitor Docking Station - HDMI/DP Triple 4k USB-C Dock - 5x USB Hub - GbE - 100W PD - Universal Multi Monitor Docking Station - Thunderbolt 3/4 Compatible (116E-USBC-DOCK) - Dockingstation - USB-C - 1GbE i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.688 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.917 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.782 kr.

Den nuværende pris på 1.688 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 63 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Startech USB-C Triple Monitor Docking Station - HDMI/DP Triple 4k USB-C Dock - 5x USB Hub - GbE - 100W PD - Universal Multi Monitor Docking Station - Thunderbolt 3/4 Compatible (116E-USBC-DOCK) - Dockingstation - USB-C - 1GbE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Startech USB-C Triple Monitor Docking Station - HDMI/DP Triple 4k USB-C Dock - 5x USB Hub - GbE - 100W PD - Universal Multi Monitor Docking Station - Thunderbolt 3/4 Compatible (116E-USBC-DOCK) - Dockingstation - USB-C - 1GbE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.688 kr8 kr (0%)
30. maj 20261.696 kr17 kr (1%)
29. maj 20261.713 kr10 kr (1%)
28. maj 20261.723 kr10 kr (1%)
27. maj 20261.733 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.734 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.735 kr41 kr (2%)
23. maj 20261.694 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.703 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.712 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret