Gå til hovedindhold

StarTech.com Startech USB 3.0 to Dual Port Gigabit Ethernet Adapter w/ USB Port - 10/100/100 - USB Gigabit LAN Network NIC Adapter (USB32000SPT) - Netværksadapter - USB 3.0 - 1GbE - 1000Base-T - 2 porte - sort

Pris fra 515 krtil 549 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 486 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Startech USB 3.0 to Dual Port Gigabit Ethernet Adapter w/ USB Port - 10/100/100 - USB Gigabit LAN Network NIC Adapter (USB32000SPT) - Netværksadapter - USB 3.0 - 1GbE - 1000Base-T - 2 porte - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 515 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com USB32000SPT USB 3.0 to Dual Port Gigabit Ethernet Adapter w/ USB Port 10/100/1000 Mbps USB Gigabit LAN Network NIC Adapter
515 kr
Til butik
StarTech.com USB32000SPT USB 3.0 to Dual Port Gigabit Ethernet Adapter w/ USB Port 10/100/1000 Mbps USB Gigabit LAN Network NIC Adapter billede

Produktinformation

10/100/100, USB Gigabit LAN Network NIC Adapter (USB32000SPT), Netværksadapter, USB 3.0, 1GbE, 1000Base-T, 2 porte, sort

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: Netvaerksadapter netkort printserver mv
Artikel nr.: USB32000SPT
EAN: 0065030851428
Varenr.: 2421045
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com Netværksadapter SuperSpeed USB 3.0 Kabling
517 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Startech USB 3.0 to Dual Port Gigabit Ethernet Adapter w/ USB Port - 10/100/100 - USB Gigabit LAN Network NIC Adapter (USB32000SPT) - Netværksadapter - USB 3.0 - 1GbE - 1000Base-T - 2 porte - sort
518 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Startech Usb 3.0 Dual Gigabit Ethernet Adapter
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech USB 3.0 to Dual Port Gigabit Ethernet Adapter w/ USB Port - 10/100/100 - USB Gigabit LAN Network NIC Adapter (USB32000SPT) - Netværksadapter - USB 3.0 - 1GbE - 1000Base-T - 2 porte - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech USB 3.0 to Dual Port Gigabit Ethernet Adapter w/ USB Port - 10/100/100 - USB Gigabit LAN Network NIC Adapter (USB32000SPT) - Netværksadapter - USB 3.0 - 1GbE - 1000Base-T - 2 porte - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK515 kr554 krKøb
2CompuMail DK517 kr517 krKøb
3CS MEGASTORE DK518 kr557 krKøb
4Dustin DK549 kr635,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Startech USB 3.0 to Dual Port Gigabit Ethernet Adapter w/ USB Port - 10/100/100 - USB Gigabit LAN Network NIC Adapter (USB32000SPT) - Netværksadapter - USB 3.0 - 1GbE - 1000Base-T - 2 porte - sort

PriceData har fulgt prisen på Startech USB 3.0 to Dual Port Gigabit Ethernet Adapter w/ USB Port - 10/100/100 - USB Gigabit LAN Network NIC Adapter (USB32000SPT) - Netværksadapter - USB 3.0 - 1GbE - 1000Base-T - 2 porte - sort i 139 dage. Laveste pris i perioden er 486 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 506 kr.

Den nuværende pris på 515 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Startech USB 3.0 to Dual Port Gigabit Ethernet Adapter w/ USB Port - 10/100/100 - USB Gigabit LAN Network NIC Adapter (USB32000SPT) - Netværksadapter - USB 3.0 - 1GbE - 1000Base-T - 2 porte - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Startech USB 3.0 to Dual Port Gigabit Ethernet Adapter w/ USB Port - 10/100/100 - USB Gigabit LAN Network NIC Adapter (USB32000SPT) - Netværksadapter - USB 3.0 - 1GbE - 1000Base-T - 2 porte - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026515 kr9 kr (2%)
26. maj 2026506 kr6 kr (1%)
25. maj 2026512 kr5 kr (1%)
24. maj 2026517 kr3 kr (1%)
23. maj 2026514 kr3 kr (1%)
21. maj 2026517 kr1 kr (0%)
20. maj 2026516 kr19 kr (4%)
18. maj 2026497 kr12 kr (2%)
17. maj 2026509 kr9 kr (2%)
16. maj 2026518 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret