Gå til hovedindhold

StarTech.com StarTech USB 3.0 to DisplayPort Adapter - DisplayLink Certified - 4K 30Hz - USB / DisplayPort adapter - TAA-kompatibel - USB Type A (han) til Display

StarTech.comLyd- og videokablerEAN: 0065030858380
Pris fra 717 krtil 1.089 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 372 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 664 kr 11. mar.

Sammenlign priser på StarTech USB 3.0 to DisplayPort Adapter - DisplayLink Certified - 4K 30Hz - USB / DisplayPort adapter - TAA-kompatibel - USB Type A (han) til Display og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 717 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech USB 3.0 to DisplayPort Adapter - DisplayLink Certified - 4K 30Hz - USB / DisplayPort adapter - TAA-kompatibel - USB Type A (han) til Display
717 kr
Til butik
StarTech USB 3.0 to DisplayPort Adapter - DisplayLink Certified - 4K 30Hz - USB / DisplayPort adapter - TAA-kompatibel - USB Type A (han) til Display billede

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: USB Grafikkort
Farve: 2
Artikel nr.: USB32DP4K
EAN: 0065030858380
Varenr.: 2255749
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com USB 3.0 to DisplayPort Adapter - DisplayLink Certified - 4K 30Hz USB / DisplayPort adapter 9m
742 kr
Til butik
StarTech.com USB 3.0 to DisplayPort Adapter - DisplayLink Certified - 4K 30Hz USB / DisplayPort adapter 9m billede

Produktinformation

StarTech USB 3.0 to DisplayPort Adapter - DisplayLink Certified - 4K 30Hz - USB / DisplayPort adapter - TAA-kompatibel - USB Type A (han) til DisplayPort (hun) - USB 3.0 - 9 m - 4K support, USB-strøm - sort - for P/N: MDP2DPMM10, MDP2DPMM3, MDP2DPMM6, MDP2DVIMM6BS, TB33A1C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: USB32DP4K
EAN: 0065030858380
Varenr.: 989469227
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com USB 3.0 to 4K DisplayPort External Multi Monitor Video Graphics Adapter ekstern videoadapter
839 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Startech 4k Usb Video Card Usb 3.0 - Displayport
874 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
StarTech.com USB 3.0 TO DISPLAYPORT - 4K
1.089 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech USB 3.0 to DisplayPort Adapter - DisplayLink Certified - 4K 30Hz - USB / DisplayPort adapter - TAA-kompatibel - USB Type A (han) til Display koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech USB 3.0 to DisplayPort Adapter - DisplayLink Certified - 4K 30Hz - USB / DisplayPort adapter - TAA-kompatibel - USB Type A (han) til Display koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK717 kr756 krKøb
2CompuMail DK742 kr742 krKøb
3Proshop DK839 kr878 krKøb
4Dustin DK874 kr960,25 krKøb
5Ultrashop1.089 kr1.089 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for StarTech USB 3.0 to DisplayPort Adapter - DisplayLink Certified - 4K 30Hz - USB / DisplayPort adapter - TAA-kompatibel - USB Type A (han) til Display

PriceData har fulgt prisen på StarTech USB 3.0 to DisplayPort Adapter - DisplayLink Certified - 4K 30Hz - USB / DisplayPort adapter - TAA-kompatibel - USB Type A (han) til Display i 179 dage. Laveste pris i perioden er 648 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 839 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 728 kr.

Den nuværende pris på 717 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for StarTech USB 3.0 to DisplayPort Adapter - DisplayLink Certified - 4K 30Hz - USB / DisplayPort adapter - TAA-kompatibel - USB Type A (han) til Display. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for StarTech USB 3.0 to DisplayPort Adapter - DisplayLink Certified - 4K 30Hz - USB / DisplayPort adapter - TAA-kompatibel - USB Type A (han) til Display de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026717 kr25 kr (3%)
30. maj 2026742 kr91 kr (11%)
23. maj 2026833 kr1 kr (0%)
22. maj 2026834 kr1 kr (0%)
20. maj 2026833 kr126 kr (18%)
18. maj 2026707 kr7 kr (1%)
17. maj 2026714 kr7 kr (1%)
16. maj 2026721 kr7 kr (1%)
15. maj 2026728 kr7 kr (1%)
13. maj 2026735 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret