Gå til hovedindhold

StarTech.com Startech Universal Laptop Lock 6.6ft (2m), Security Cable For Notebook Compatible With Noble Wedge/Nano/K-Slot Keyless Combination Locking Cable - Anti-Theft Cut-Resistant Steel Cable (UNIVC4D-LAPTOP-LOCK) - Sikkerhedskabelslås - sort, sølv - 2 m

StarTech.comKablerEAN: 0065030899819
Pris fra 384 krtil 412 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 337 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Startech Universal Laptop Lock 6.6ft (2m), Security Cable For Notebook Compatible With Noble Wedge/Nano/K-Slot Keyless Combination Locking Cable - Anti-Theft Cut-Resistant Steel Cable (UNIVC4D-LAPTOP-LOCK) - Sikkerhedskabelslås - sort, sølv - 2 m og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 384 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com Universal Laptop Lock 6.6ft (2m), Security Cable For Notebook Compatible With Noble Wedge/Nano/K-Slot; Keyless Combination Locking Cable
384 kr
Til butik
StarTech.com Universal Laptop Lock 6.6ft (2m), Security Cable For Notebook Compatible With Noble Wedge/Nano/K-Slot; Keyless Combination Locking Cable billede

Produktinformation

Startech Universal Laptop Lock 6.6ft (2m), Security Cable For Notebook Compatible With Noble Wedge/Nano/K-Slot; Keyless Combination Locking Cable - Anti-Theft Cut-Resistant Steel Cable (UNIVC4D-LAPTOP-LOCK) - Sikkerhedskabelslås - sort, sølv - 2 m

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: UNIVC4D-LAPTOP-LOCK
EAN: 0065030899819
Varenr.: 1001657801
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Startech Universal Laptop Lock 6.6ft (2m), Security Cable For Notebook Compatible With Noble Wedge/Nano/K-Slot Keyless Combination Locking Cable - Anti-Theft Cut-Resistant Steel Cable (UNIVC4D-LAPTOP-LOCK) - Sikkerhedskabelslås - sort, sølv - 2 m
412 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com UNIVC4D-LAPTOP-LOCK
412 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech Universal Laptop Lock 6.6ft (2m), Security Cable For Notebook Compatible With Noble Wedge/Nano/K-Slot Keyless Combination Locking Cable - Anti-Theft Cut-Resistant Steel Cable (UNIVC4D-LAPTOP-LOCK) - Sikkerhedskabelslås - sort, sølv - 2 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech Universal Laptop Lock 6.6ft (2m), Security Cable For Notebook Compatible With Noble Wedge/Nano/K-Slot Keyless Combination Locking Cable - Anti-Theft Cut-Resistant Steel Cable (UNIVC4D-LAPTOP-LOCK) - Sikkerhedskabelslås - sort, sølv - 2 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK384 kr384 krKøb
2CS MEGASTORE DK412 kr451 krKøb
3Proshop DK412 kr451 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Startech Universal Laptop Lock 6.6ft (2m), Security Cable For Notebook Compatible With Noble Wedge/Nano/K-Slot Keyless Combination Locking Cable - Anti-Theft Cut-Resistant Steel Cable (UNIVC4D-LAPTOP-LOCK) - Sikkerhedskabelslås - sort, sølv - 2 m

PriceData har fulgt prisen på Startech Universal Laptop Lock 6.6ft (2m), Security Cable For Notebook Compatible With Noble Wedge/Nano/K-Slot Keyless Combination Locking Cable - Anti-Theft Cut-Resistant Steel Cable (UNIVC4D-LAPTOP-LOCK) - Sikkerhedskabelslås - sort, sølv - 2 m i 144 dage. Laveste pris i perioden er 318 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 356 kr.

Den nuværende pris på 384 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Startech Universal Laptop Lock 6.6ft (2m), Security Cable For Notebook Compatible With Noble Wedge/Nano/K-Slot Keyless Combination Locking Cable - Anti-Theft Cut-Resistant Steel Cable (UNIVC4D-LAPTOP-LOCK) - Sikkerhedskabelslås - sort, sølv - 2 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Startech Universal Laptop Lock 6.6ft (2m), Security Cable For Notebook Compatible With Noble Wedge/Nano/K-Slot Keyless Combination Locking Cable - Anti-Theft Cut-Resistant Steel Cable (UNIVC4D-LAPTOP-LOCK) - Sikkerhedskabelslås - sort, sølv - 2 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026384 kr9 kr (2%)
2. jun. 2026375 kr12 kr (3%)
1. jun. 2026387 kr3 kr (1%)
31. maj 2026384 kr8 kr (2%)
23. maj 2026392 kr2 kr (1%)
16. maj 2026390 kr149 kr (28%)
14. maj 2026539 kr49 kr (10%)
12. maj 2026490 kr84 kr (21%)
11. maj 2026406 kr6 kr (2%)
10. maj 2026400 kr38 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret