Gå til hovedindhold

StarTech.com Startech Server Rack Shelf - 1U - Adjustable Mount Depth - Heavy Duty - Rackhylde - sort - 1U - 19 - for P/N: RK1233BKM, RK2433BKM, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BKB, RK4242BK24, RK4242BK30

Pris fra 856 krtil 1.539 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 683 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 844 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Startech Server Rack Shelf - 1U - Adjustable Mount Depth - Heavy Duty - Rackhylde - sort - 1U - 19 - for P/N: RK1233BKM, RK2433BKM, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BKB, RK4242BK24, RK4242BK30 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 856 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Startech Server Rack Shelf - 1U - Adjustable Mount Depth - Heavy Duty - Rackhylde - sort - 1U - 19 - for P/N: RK1233BKM, RK2433BKM, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BKB, RK4242BK24, RK4242BK30
856 kr
Til butik
Startech Server Rack Shelf - 1U - Adjustable Mount Depth - Heavy Duty - Rackhylde - sort - 1U - 19 - for P/N: RK1233BKM, RK2433BKM, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BKB, RK4242BK24, RK4242BK30 billede

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: Tilbehør
Farve: 2
Artikel nr.: ADJSHELFHDV
EAN: 0065030848152
Varenr.: 1015809
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com Server Rack Shelf - 1U - Adjustable Mount Depth - Heavy Duty Rackhylde Sort
927 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Startech 1u Adjustable Mount Depth Heavy Duty Vented Rack Mount Shelf
1.119 kr
Til butik
Startech 1u Adjustable Mount Depth Heavy Duty Vented Rack Mount Shelf billede

Produktinformation

Justerbar 1 U-hylde passer til standard 19 in-stativer, dybde 19,5 til 38 in Ventileret design forbedrer luftstrømmen og sænker temperaturen i racken 1,2 mm koldvalset stål kan bære op til 113 kg og rumme tungt udstyr Inkluderer skruer, skiver og 8 burmøtrikker til hurtig installation Kompakt 1 U-profil til opbevaring af switches, perifert udstyr og udstyr, der ikke monteres i rack...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Startech
Kategori: Tilbehør rackkabinetter
Artikel nr.: ADJSHELFHDV
EAN: 0065030848152
Varenr.: 5010914534
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com ADJSHELFHDV - 1U Adjustable Shelf
1.539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech Server Rack Shelf - 1U - Adjustable Mount Depth - Heavy Duty - Rackhylde - sort - 1U - 19 - for P/N: RK1233BKM, RK2433BKM, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BKB, RK4242BK24, RK4242BK30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech Server Rack Shelf - 1U - Adjustable Mount Depth - Heavy Duty - Rackhylde - sort - 1U - 19 - for P/N: RK1233BKM, RK2433BKM, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BKB, RK4242BK24, RK4242BK30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK856 kr895 krKøb
2CompuMail DK927 kr927 krKøb
3Dustin DK1.119 kr1.205,25 krKøb
4Proshop DK1.539 kr1.539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Startech Server Rack Shelf - 1U - Adjustable Mount Depth - Heavy Duty - Rackhylde - sort - 1U - 19 - for P/N: RK1233BKM, RK2433BKM, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BKB, RK4242BK24, RK4242BK30

PriceData har fulgt prisen på Startech Server Rack Shelf - 1U - Adjustable Mount Depth - Heavy Duty - Rackhylde - sort - 1U - 19 - for P/N: RK1233BKM, RK2433BKM, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BKB, RK4242BK24, RK4242BK30 i 139 dage. Laveste pris i perioden er 844 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 1.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 932 kr.

Den nuværende pris på 856 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Startech Server Rack Shelf - 1U - Adjustable Mount Depth - Heavy Duty - Rackhylde - sort - 1U - 19 - for P/N: RK1233BKM, RK2433BKM, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BKB, RK4242BK24, RK4242BK30. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Startech Server Rack Shelf - 1U - Adjustable Mount Depth - Heavy Duty - Rackhylde - sort - 1U - 19 - for P/N: RK1233BKM, RK2433BKM, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BKB, RK4242BK24, RK4242BK30 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026856 kr71 kr (8%)
29. maj 2026927 kr7 kr (1%)
28. maj 2026934 kr7 kr (1%)
27. maj 2026927 kr7 kr (1%)
23. maj 2026934 kr7 kr (1%)
20. maj 2026927 kr7 kr (1%)
18. maj 2026934 kr1 kr (0%)
17. maj 2026935 kr8 kr (1%)
16. maj 2026927 kr7 kr (1%)
15. maj 2026934 kr28 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret