Gå til hovedindhold

StarTech.com Startech 2-Port DisplayPort KVM Switch - Dual-Monitor - 4K 60 - with Audio & USB Peripheral Support - DP 1.2 - USB Hub (SV231DPDDUA2) - KVM / audio / USB switch - 2 x KVM / audio / USB - 1 lokalbruger - desktop - AC 120/230 V / DC 12 V - for P/N: SVA12M2NEUA, SVA12M5NA

StarTech.comKVM-switchesEAN: 0065030867177
Pris fra 2.642 krtil 3.744 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.102 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.629 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Startech 2-Port DisplayPort KVM Switch - Dual-Monitor - 4K 60 - with Audio & USB Peripheral Support - DP 1.2 - USB Hub (SV231DPDDUA2) - KVM / audio / USB switch - 2 x KVM / audio / USB - 1 lokalbruger - desktop - AC 120/230 V / DC 12 V - for P/N: SVA12M2NEUA, SVA12M5NA og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2642 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com 2-Port DisplayPort Dual-Monitor KVM Switch - 4K 60Hz - KVM / audio / USB switch - 2 porte
2.642 kr
Til butik
StarTech.com 2-Port DisplayPort Dual-Monitor KVM Switch - 4K 60Hz - KVM / audio / USB switch - 2 porte billede

Produktinformation

4K 60Hz, KVM / audio / USB switch, 2 x KVM / audio / USB, 1 lokalbruger, desktop, AC 120/230 V / DC 12 V

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: KVM switch
Artikel nr.: SV231DPDDUA2
EAN: 0065030867177
Varenr.: 2611935
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Startech 2-Port DisplayPort KVM Switch - Dual-Monitor - 4K 60 - with Audio & USB Peripheral Support - DP 1.2 - USB Hub (SV231DPDDUA2) - KVM / audio / USB switch - 2 x KVM / audio / USB - 1 lokalbruger - desktop - AC 120/230 V / DC 12 V - for P/N: SVA12M2NEUA, SVA12M5NA
2.682 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com 2-Port DisplayPort KVM - Dual-Monitor - 4K 60 - Audio & USB Peripheral Support - DP 1.2 - USB Hub (SV231DPDDUA2) KVM / audio / USB switch
3.093 kr
Til butik
StarTech.com 2-Port DisplayPort KVM - Dual-Monitor - 4K 60 - Audio & USB Peripheral Support - DP 1.2 - USB Hub (SV231DPDDUA2) KVM / audio / USB switch billede

Produktinformation

Startech 2-Port DisplayPort KVM Switch - Dual-Monitor - 4K 60 - with Audio & USB Peripheral Support - DP 1.2 - USB Hub (SV231DPDDUA2) - KVM / audio / USB switch - 2 x KVM / audio / USB - 1 lokalbruger - desktop - AC 120/230 V / DC 12 V - for P/N: SVA12M2NEUA, SVA12M5NA...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: SV231DPDDUA2
EAN: 0065030867177
Varenr.: 992415843
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Startech Kvm Switch 4k 2-ports
3.744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 2-Port DisplayPort KVM Switch - Dual-Monitor - 4K 60 - with Audio & USB Peripheral Support - DP 1.2 - USB Hub (SV231DPDDUA2) - KVM / audio / USB switch - 2 x KVM / audio / USB - 1 lokalbruger - desktop - AC 120/230 V / DC 12 V - for P/N: SVA12M2NEUA, SVA12M5NA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 2-Port DisplayPort KVM Switch - Dual-Monitor - 4K 60 - with Audio & USB Peripheral Support - DP 1.2 - USB Hub (SV231DPDDUA2) - KVM / audio / USB switch - 2 x KVM / audio / USB - 1 lokalbruger - desktop - AC 120/230 V / DC 12 V - for P/N: SVA12M2NEUA, SVA12M5NA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.642 kr2.642 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.682 kr2.682 krKøb
3CompuMail DK3.093 kr3.093 krKøb
4Dustin DK3.744 kr3.830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Startech 2-Port DisplayPort KVM Switch - Dual-Monitor - 4K 60 - with Audio & USB Peripheral Support - DP 1.2 - USB Hub (SV231DPDDUA2) - KVM / audio / USB switch - 2 x KVM / audio / USB - 1 lokalbruger - desktop - AC 120/230 V / DC 12 V - for P/N: SVA12M2NEUA, SVA12M5NA

PriceData har fulgt prisen på Startech 2-Port DisplayPort KVM Switch - Dual-Monitor - 4K 60 - with Audio & USB Peripheral Support - DP 1.2 - USB Hub (SV231DPDDUA2) - KVM / audio / USB switch - 2 x KVM / audio / USB - 1 lokalbruger - desktop - AC 120/230 V / DC 12 V - for P/N: SVA12M2NEUA, SVA12M5NA i 149 dage. Laveste pris i perioden er 2.558 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 2.813 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.644 kr.

Den nuværende pris på 2.642 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Startech 2-Port DisplayPort KVM Switch - Dual-Monitor - 4K 60 - with Audio & USB Peripheral Support - DP 1.2 - USB Hub (SV231DPDDUA2) - KVM / audio / USB switch - 2 x KVM / audio / USB - 1 lokalbruger - desktop - AC 120/230 V / DC 12 V - for P/N: SVA12M2NEUA, SVA12M5NA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Startech 2-Port DisplayPort KVM Switch - Dual-Monitor - 4K 60 - with Audio & USB Peripheral Support - DP 1.2 - USB Hub (SV231DPDDUA2) - KVM / audio / USB switch - 2 x KVM / audio / USB - 1 lokalbruger - desktop - AC 120/230 V / DC 12 V - for P/N: SVA12M2NEUA, SVA12M5NA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.642 kr11 kr (0%)
1. jun. 20262.631 kr1 kr (0%)
30. maj 20262.630 kr11 kr (0%)
29. maj 20262.641 kr11 kr (0%)
24. maj 20262.630 kr1 kr (0%)
16. maj 20262.631 kr1 kr (0%)
15. maj 20262.630 kr1 kr (0%)
11. maj 20262.631 kr1 kr (0%)
8. maj 20262.630 kr1 kr (0%)
7. maj 20262.631 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret