Gå til hovedindhold

StarTech.com Startech 11x18in Anti Static Mat, ESD Mat for Electronics Repair, Anti Static Desk Mat w/Detachable Grounding Wire, ANSI/ESD S 4.1 Compliant, Flexible Thermoplastic Work Mat/Pad - Suitable for Tables (SM-ANTI-STATIC-MAT) - Antistatisk underlag - aftagelig jordningsledning - beige

StarTech.comComputerkomponenterEAN: 0065030894708
Pris fra 190 krtil 216 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Startech 11x18in Anti Static Mat, ESD Mat for Electronics Repair, Anti Static Desk Mat w/Detachable Grounding Wire, ANSI/ESD S 4.1 Compliant, Flexible Thermoplastic Work Mat/Pad - Suitable for Tables (SM-ANTI-STATIC-MAT) - Antistatisk underlag - aftagelig jordningsledning - beige og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 190 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Startech 11x18in Anti Static Mat, ESD Mat for Electronics Repair, Anti Static Desk Mat w/Detachable Grounding Wire, ANSI/ESD S 4.1 Compliant, Flexible Thermoplastic Work Mat/Pad - Suitable for Tables (SM-ANTI-STATIC-MAT) - Antistatisk underlag - aftagelig jordningsledning - beige
190 kr
Til butik
Startech 11x18in Anti Static Mat, ESD Mat for Electronics Repair, Anti Static Desk Mat w/Detachable Grounding Wire, ANSI/ESD S 4.1 Compliant, Flexible Thermoplastic Work Mat/Pad - Suitable for Tables (SM-ANTI-STATIC-MAT) - Antistatisk underlag - aftagelig jordningsledning - beige billede

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: IT-værktøj
Farve: 2
Artikel nr.: SM-ANTI-STATIC-MAT
EAN: 0065030894708
Varenr.: 8406512
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com 11x18in Anti Static Mat, ESD Mat for Electronics Repair, Anti Static Desk Mat w/Detachable Grounding Wire, ANSI/ESD S 4.1 Compliant,
191 kr
Til butik
StarTech.com 11x18in Anti Static Mat, ESD Mat for Electronics Repair, Anti Static Desk Mat w/Detachable Grounding Wire, ANSI/ESD S 4.1 Compliant, billede

Produktinformation

Startech 11x18in Anti Static Mat, ESD Mat for Electronics Repair, Anti Static Desk Mat w/Detachable Grounding Wire, ANSI/ESD S 4.1 Compliant, Flexible Thermoplastic Work Mat/Pad - Suitable for Tables (SM-ANTI-STATIC-MAT) - Antistatisk underlag - aftagelig jordningsledning - beige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: SM-ANTI-STATIC-MAT
EAN: 0065030894708
Varenr.: 1000642867
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com SM-ANTI-STATIC-MAT
216 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 11x18in Anti Static Mat, ESD Mat for Electronics Repair, Anti Static Desk Mat w/Detachable Grounding Wire, ANSI/ESD S 4.1 Compliant, Flexible Thermoplastic Work Mat/Pad - Suitable for Tables (SM-ANTI-STATIC-MAT) - Antistatisk underlag - aftagelig jordningsledning - beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 11x18in Anti Static Mat, ESD Mat for Electronics Repair, Anti Static Desk Mat w/Detachable Grounding Wire, ANSI/ESD S 4.1 Compliant, Flexible Thermoplastic Work Mat/Pad - Suitable for Tables (SM-ANTI-STATIC-MAT) - Antistatisk underlag - aftagelig jordningsledning - beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK190 kr229 krKøb
2CompuMail DK191 kr191 krKøb
3Proshop DK216 kr255 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Startech 11x18in Anti Static Mat, ESD Mat for Electronics Repair, Anti Static Desk Mat w/Detachable Grounding Wire, ANSI/ESD S 4.1 Compliant, Flexible Thermoplastic Work Mat/Pad - Suitable for Tables (SM-ANTI-STATIC-MAT) - Antistatisk underlag - aftagelig jordningsledning - beige

PriceData har fulgt prisen på Startech 11x18in Anti Static Mat, ESD Mat for Electronics Repair, Anti Static Desk Mat w/Detachable Grounding Wire, ANSI/ESD S 4.1 Compliant, Flexible Thermoplastic Work Mat/Pad - Suitable for Tables (SM-ANTI-STATIC-MAT) - Antistatisk underlag - aftagelig jordningsledning - beige i 168 dage. Laveste pris i perioden er 186 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 366 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 190 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Startech 11x18in Anti Static Mat, ESD Mat for Electronics Repair, Anti Static Desk Mat w/Detachable Grounding Wire, ANSI/ESD S 4.1 Compliant, Flexible Thermoplastic Work Mat/Pad - Suitable for Tables (SM-ANTI-STATIC-MAT) - Antistatisk underlag - aftagelig jordningsledning - beige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Startech 11x18in Anti Static Mat, ESD Mat for Electronics Repair, Anti Static Desk Mat w/Detachable Grounding Wire, ANSI/ESD S 4.1 Compliant, Flexible Thermoplastic Work Mat/Pad - Suitable for Tables (SM-ANTI-STATIC-MAT) - Antistatisk underlag - aftagelig jordningsledning - beige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026190 kr4 kr (2%)
28. maj 2026194 kr1 kr (1%)
27. maj 2026195 kr3 kr (2%)
26. maj 2026198 kr1 kr (1%)
25. maj 2026199 kr5 kr (3%)
24. maj 2026194 kr3 kr (2%)
23. maj 2026191 kr1 kr (1%)
22. maj 2026190 kr1 kr (1%)
21. maj 2026191 kr1 kr (1%)
20. maj 2026190 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret