Gå til hovedindhold

Knights Peak Starship Troopers: Extermination Playstation 5 spil - GEEKD.dk

Knights PeakSpilEAN: 5056635610058
Pris fra 146 krtil 299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 153 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74,75 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Starship Troopers: Extermination Playstation 5 spil - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Starship Troopers: Extermination (PS5)
146 kr
Til butik
Starship Troopers: Extermination (PS5) billede

Produktinformation

Kæmp i denne episke førstepersons-shooter mod horder af dødbringende Bugs! GØR DIN DEL!, Starship Troopers: Extermination er et hæsblæsende co-op first-person-shooter for op til 16 spillere, der bringer dig til de galaktiske frontlinjer i det anerkendte sci-fi-univers!, Find sammen, grib din stormriffel, og oplev den autentiske følelse som en elite Deep Space Vanguard Trooper for at tage galaksen tilbage fra Arachnid-truslen, der sigter mod at udrydde den menneskelige art!, Vælg mellem forskellige spilmodes fra assault, hive til horde mode, og gør god brug af dine byggeværktøjer til at konstruere og montere tårne, mure, elektriske hegn og bunkere. Der medfølger også en singleplayer-kampagne med Casper Van Dien som general Johnny Rico og cross-play mellem alle konsoller og pc!, Sprog på coveret: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Knights Peak
Kategori: Spil
EAN: 5056635610058
Varenr.: C97169
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Starship Troopers: Extermination - PS5
159,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Starship Troopers: Extermination Playstation 5 spil - GEEKD.dk
169 kr
Til butik
Starship Troopers: Extermination Playstation 5 spil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Starship Troopers: Extermination er et intenst førstepersons-skydeeventyr, hvor du som en del af menneskehedens eliteenhed skal kæmpe mod horder af brutale, insektlignende aliens. Spillet bygger på den ikoniske Starship Troopers-verden og leverer store sl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knights Peak
Kategori: Spil
EAN: 5056635610058
Varenr.: 52361207251280
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Starship Troopers: Extermination - Sony PlayStation 5 - FPS
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Starship Troopers: Extermination Playstation 5 spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Starship Troopers: Extermination Playstation 5 spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK146 kr195 krKøb
2Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
3Geekd169 kr169 krKøb
4Proshop DK299 kr338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Starship Troopers: Extermination Playstation 5 spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Starship Troopers: Extermination Playstation 5 spil - GEEKD.dk i 178 dage. Laveste pris i perioden er 74,75 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 146 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Starship Troopers: Extermination Playstation 5 spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Starship Troopers: Extermination Playstation 5 spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026146 kr8 kr (5%)
30. maj 2026154 kr5,95 kr (4%)
29. maj 2026159,95 kr2,05 kr (1%)
28. maj 2026162 kr2,05 kr (1%)
24. maj 2026159,95 kr2,05 kr (1%)
23. maj 2026162 kr2,05 kr (1%)
19. maj 2026159,95 kr10 kr (7%)
14. maj 2026149,95 kr12,05 kr (7%)
13. maj 2026162 kr12,05 kr (8%)
21. apr. 2026149,95 kr12,05 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret