Gå til hovedindhold

Duravit Starck 3 vægtoilet rimless - skjult montering, uden skyllerand, WonderGliss

DuravitSanitetEAN: 4021534984808
Pris fra 2.339 krtil 3.159 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 820 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Starck 3 vægtoilet rimless - skjult montering, uden skyllerand, WonderGliss og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2339 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duravit Starck 3 væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.339 kr
Til butik
Duravit Starck 3 væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid billede

Produktinformation

Væghængt & rengøringsvenligt toilet fra Duravit Dette toilet er designet af den kendte designer Philippe Starck og fokuserer på at skabe et tidløst og enkelt design, der stadig er genkendeligt. Den rektangulære form passer godt ind i omgivelserne, og den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 540 x 365 x 375 mm
EAN: 4021534984808
Varenr.: 613238010
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duravit starck 3 vægskål åben skylle-rand med wondergliss
2.792 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duravit Starck 3 væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.899 kr
Til butik
Duravit Starck 3 væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid billede

Produktinformation

Væghængt toilet uden skyllekant fra Duravit Det væghængte toilet er designet af den verdenskendte designer Philippe Starck, der har fokuseret på at lave et tidløst, simpelt men stadig karakteristisk toilet. Med tilgang i de rektangulære former, smelter to...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Toilettet
Farve: white
Størrelse: 540 x 365 x 375 mm
EAN: 4021534984808
Varenr.: 613238010
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Duravit Starck3 vægtoilet rimless. Uden skyllerand. WonderGliss
3.031 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Duravit Starck3 vægtoilet rimless. åben skyllerand. WonderGliss
3.047,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Starck 3 vægtoilet rimless - skjult montering, uden skyllerand, WonderGliss
3.058 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Duravit Starck 3: Vgtoilet Rimless (uden skyllerand) m. wondergliss
3.159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Starck 3 vægtoilet rimless - skjult montering, uden skyllerand, WonderGliss koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Starck 3 vægtoilet rimless - skjult montering, uden skyllerand, WonderGliss koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS2.339 kr2.339 krKøb
2Proshop DK2.792 kr2.792 krKøb
3BilligVVS DK2.899 kr2.899 krKøb
4Elvvs.dk3.031 kr3.031 krKøb
5vvsfittings.dk3.047,5 kr3.047,5 krKøb
6CS MEGASTORE DK3.058 kr3.257 krKøb
7WATTOO.DK3.159 kr3.159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Starck 3 vægtoilet rimless - skjult montering, uden skyllerand, WonderGliss

PriceData har fulgt prisen på Starck 3 vægtoilet rimless - skjult montering, uden skyllerand, WonderGliss i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.339 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 2.792 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.471 kr.

Den nuværende pris på 2.339 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Starck 3 vægtoilet rimless - skjult montering, uden skyllerand, WonderGliss. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Starck 3 vægtoilet rimless - skjult montering, uden skyllerand, WonderGliss de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.339 kr90 kr (4%)
1. jun. 20262.429 kr90 kr (4%)
26. maj 20262.339 kr90 kr (4%)
24. maj 20262.429 kr90 kr (4%)
17. maj 20262.339 kr453 kr (16%)
16. maj 20262.792 kr453 kr (19%)
12. maj 20262.339 kr90 kr (4%)
11. maj 20262.429 kr90 kr (4%)
3. maj 20262.339 kr90 kr (4%)
3. apr. 20262.429 kr90 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret