Gå til hovedindhold

Star Wars - Stormtrooper Figur - 30 Cm - Disney - Hasbro

Star WarsLegetøjEAN: 5010996294869
Pris fra 113 krtil 149,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 36,95 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Star Wars - Stormtrooper Figur - 30 Cm - Disney - Hasbro og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Star Wars Titan Basic Figure 30 cm - Stormtrooper
113 kr
Til butik
Star Wars Titan Basic Figure 30 cm - Stormtrooper billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hasbro
Kategori: Actionfigurer
Farve: 3
Artikel nr.: G12795X00
EAN: 5010996294869
Varenr.: 21876363
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Star Wars - Stormtrooper Figur - 30 Cm - Disney - Hasbro
129,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Star Wars Titan Hero 12 Inch Figure Storm Trooper 30cm
-38%130 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Star Wars Titan Hero 12 Inch Figure Storm Trooper 30cm billede

Produktinformation

Børn kan gå på eventyr med Star Wars Titan Hero Stormtrooper-figuren. 30 cm høj figur, Inkluderer blaster-tilbehør, Grundlæggende artikulation til posering, Inspireret af underholdningsdesign, Velegnet til børn fra 4 år, Børn kan kaste sig ud i episke eventyr med Titan Hero Series Stormtrooper-actionfiguren. Den 30 cm høje figur er designet med inspiration fra Star Wars-universet og har blastertilbehør, der giver ekstra legeværdi. Figuren har grundlæggende led i arme, ben og nakke, så børn kan lave dynamiske actionstillinger og genskabe deres yndlingsscener fra en galakse langt, langt væk. Denne Stormtrooper-figur er perfekt til unge fans fra 4 år og kan stå alene, hvilket gør den til en fremragende tilføjelse til enhver Star Wars-samling. Uanset om det drejer sig om at genskabe klassiske øjeblikke eller opfinde nye historier, giver dette legetøj uendelige muligheder for kreativ leg. Star Wars-legetøj er ideelle gaver til børn og en god måde at starte en ung fans samling på.

Produktspecifikationer

Mærke: Star Wars
Kategori: Figurer, miniaturer og tilbehør
EAN: 5010996294869
Varenr.: D31626
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Star Wars Titan Hero Series Stormtrooper 30 cm
149 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Star Wars Titan Stormtrooper Figur 30cm
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Star Wars - Stormtrooper Figur - 30 Cm - Disney - Hasbro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Star Wars - Stormtrooper Figur - 30 Cm - Disney - Hasbro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK113 kr152 krKøb
2Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb
3Teknikproffset DK130 kr179 krKøb
4Proshop DK149 kr188 krKøb
5Eurotoys149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Star Wars - Stormtrooper Figur - 30 Cm - Disney - Hasbro

PriceData har fulgt prisen på Star Wars - Stormtrooper Figur - 30 Cm - Disney - Hasbro i 181 dage. Laveste pris i perioden er 79,74 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Star Wars - Stormtrooper Figur - 30 Cm - Disney - Hasbro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Star Wars - Stormtrooper Figur - 30 Cm - Disney - Hasbro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026113 kr16,95 kr (13%)
27. maj 2026129,95 kr15,95 kr (14%)
26. maj 2026114 kr1 kr (1%)
23. maj 2026115 kr1 kr (1%)
20. maj 2026116 kr1 kr (1%)
17. maj 2026117 kr2 kr (2%)
15. maj 2026115 kr2 kr (2%)
14. maj 2026117 kr4 kr (4%)
13. maj 2026113 kr1 kr (1%)
12. maj 2026114 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret