Gå til hovedindhold

Star Wars - Darth Vader Titan Figur V2 - 30 Cm - Disney - Hasbro

Star WarsAction- og legetøjsfigurerEAN: 5010996356420
Pris fra 129 krtil 205 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Star Wars - Darth Vader Titan Figur V2 - 30 Cm - Disney - Hasbro og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Star Wars Titan Figure 30 cm V2 - Darth Vader
129 kr
Til butik
Star Wars Titan Figure 30 cm V2 - Darth Vader billede

Produktinformation

Actionfigursæt bringer Star Wars-inspireret leg med en 30 cm Darth Vader-figur, 9 bevægelige led og et medfølgende rødt lyssværd. Star Wars Titan Figur 30 cm V2 - Darth Vader lader børn forestille sig store eventyr langt ude i rummet med et underholdningsinspireret design og poserbare led til dynamisk leg og historiefortælling. 30 cm høj figur Inkluderer våben: rødt lyssværd 9 bevægelige led Anbefalet alder: 4 år+ Produceret af Hasbro under licens fra Lucasfilm Ltd. Genskab favoritøjeblikke fra en fjern, fjern galakse-eller opfind nye historier med denne bevægelige figur.

Produktspecifikationer

Mærke: Star Wars
Kategori: Figur
Artikel nr.: G26865X0
EAN: 5010996356420
Varenr.: 3438794
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Star Wars - Darth Vader Titan Figur V2 - 30 Cm - Disney - Hasbro
129,95 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Star Wars Titan Figur Darth Vader 30cm
129,95 kr
Til butik
Star Wars Titan Figur Darth Vader 30cm billede

Produktinformation

Børn kan forestille sig store, eventyrlige oplevelser langt ude i rummet med Star Wars Titan Series Darth Vader-actionfigur! Med underholdningsinspireret design og 9 bevægelige led inkluderer dette Star Wars-sæt en Darth Vader-figur og et rødt lyssværd. D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Star Wars
Kategori: Actionfigurer
EAN: 5010996356420
Varenr.: 92-0G2686
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Star Wars Titan Figure - Darth Vader 30 cm - GEEKD.dk
205 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Star Wars - Darth Vader Titan Figur V2 - 30 Cm - Disney - Hasbro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Star Wars - Darth Vader Titan Figur V2 - 30 Cm - Disney - Hasbro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK129 kr168 krKøb
2Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb
3Eurotoys129,95 kr129,95 krKøb
4Geekd205 kr205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Star Wars - Darth Vader Titan Figur V2 - 30 Cm - Disney - Hasbro

PriceData har fulgt prisen på Star Wars - Darth Vader Titan Figur V2 - 30 Cm - Disney - Hasbro i 130 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 130 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 29% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Star Wars - Darth Vader Titan Figur V2 - 30 Cm - Disney - Hasbro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Star Wars - Darth Vader Titan Figur V2 - 30 Cm - Disney - Hasbro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026129 kr29 kr (29%)
12. maj 2026100 kr21 kr (27%)
28. apr. 202679 kr21 kr (21%)
13. apr. 2026100 kr19 kr (16%)
8. apr. 2026119 kr
27. mar. 2026119,95 kr9,05 kr (7%)
26. mar. 2026129 kr9,05 kr (8%)
8. mar. 2026119,95 kr9,05 kr (7%)
6. mar. 2026129 kr12 kr (10%)
28. feb. 2026117 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret