Gå til hovedindhold

Outright Games Star Trek: Prodigy - Supernova - Microsoft Xbox Series X - Action/Adventure

Outright GamesSpilEAN: 5060528038379
Pris fra 53 krtil 445 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 392 kr (88% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Star Trek: Prodigy - Supernova - Microsoft Xbox Series X - Action/Adventure og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Star Trek: Prodigy - Supernova - Microsoft Xbox Series X - Action/Adventure
53 kr
Til butik
Star Trek: Prodigy - Supernova - Microsoft Xbox Series X - Action/Adventure billede

Produktinformation

Xbox Series X, Xbox One

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
Artikel nr.: 5060528038379
EAN: 5060528038379
Varenr.: 3090460
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Star Trek Prodigy: Supernova (XseriesX)
59 kr
Til butik
Star Trek Prodigy: Supernova (XseriesX) billede

Produktinformation

Da Protostar opfanger mærkelige målinger fra en døende stjerne, må Dal R'El og Gwyndala kæmpe mod tiden for at redde deres venner, deres skib, nye fremmede arter og et helt planetsystem, før en supernova ødelægger dem alle!, Dal og Gwyn bruger deres unikke evner til at overvinde geniale gåder, udholde fjendtlige miljøer og kæmpe mod dødbringende robothære, og de skal redde deres tilfangetagne besætningsmedlemmer Jankom Pog, Rok-Tahk, Zero og Murf. Men de opdager snart en dødbringende ny fjende, som ikke skyr nogen midler for at ødelægge Protostjernen og ændre historiens gang!, - JOIN STARFLEET - Spil som Dal R'El og Gwyndala, og red deres spredte besætning. Spil solo eller i samarbejdstilstand for to spillere i dette spændende actioneventyr. - GO BOLDLY - Udforsk de fremmede verdener Orisi, Mirios og Taresse, hver med sine egne fjendtlige miljøer, gåder, udfordringer og mysterier. - FØRSTE KONTAKT - Tag den første kontakt med en ny fremmed art, lær om deres historie og opdag deres hemmeligheder. - TILPAS PROTOSTAREN - Saml ikoniske nipsgenstande fra Star Trek-universet, og brug dem til at tilpasse Protostar. Sprog på omslaget: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
EAN: 5060528038379
Varenr.: C98546
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Star Trek Prodigy: Supernova - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk
89 kr
Til butik
Star Trek Prodigy: Supernova - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Tag på et spændende eventyr i Star Trek-universet med Star Trek Prodigy: Supernova! Når Protostar opfanger mystiske meldinger fra en døende stjerne, må Dal R’El og Gwyndala kæmpe imod tiden for at redde deres besætning, skibet og et helt planetsystem, d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Xbox Series X Spil
EAN: 5060528038379
Varenr.: 49812828815696
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Star Trek Protogwiazda: Supernova Xbox One • Xbox Series X
445 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Star Trek: Prodigy - Supernova - Microsoft Xbox Series X - Action/Adventure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Star Trek: Prodigy - Supernova - Microsoft Xbox Series X - Action/Adventure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK53 kr92 krKøb
2Teknikproffset DK59 kr108 krKøb
3Geekd89 kr89 krKøb
4CS MEGASTORE DK445 kr484 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Star Trek: Prodigy - Supernova - Microsoft Xbox Series X - Action/Adventure

PriceData har fulgt prisen på Star Trek: Prodigy - Supernova - Microsoft Xbox Series X - Action/Adventure i 134 dage. Laveste pris i perioden er 53 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 56 kr.

Den nuværende pris på 53 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Star Trek: Prodigy - Supernova - Microsoft Xbox Series X - Action/Adventure. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Star Trek: Prodigy - Supernova - Microsoft Xbox Series X - Action/Adventure de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202653 kr5 kr (9%)
20. jan. 202658 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret