Gå til hovedindhold

Dutra Star Drain PVC-samlestykke, 65 x 103 mm, uden udlb

DutraHjem og haveEAN: 9501353895899
Pris fra 72 krtil 85 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 13 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Star Drain PVC-samlestykke, 65 x 103 mm, uden udlb og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Star Drain samlestykke til afløbsrende, uden udløb
72 kr
Til butik
Star Drain samlestykke til afløbsrende, uden udløb billede

Produktinformation

Star Drain 65 x 103 mm PVC-samlestykke. Samlestykket limes og klikkes på afløbsrenden fra undersiden.

Produktspecifikationer

Mærke: Dutra
Kategori: Afløb & kloak
Størrelse: 65x103x71 mm
EAN: 9501353895899
Varenr.: 227533065
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Star Drain 65 x 103 mm PVC-samlestykke uden udløb
72,26 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Star Drain samlestykke til afløbsrende, uden udløb
76 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Star Drain PVC-samlestykke, 65 x 103 mm, uden udlb
77 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Star Drain samlestykke til afløbsrende, uden udløb
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Star Drain PVC-samlestykke, 65 x 103 mm, uden udlb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Star Drain PVC-samlestykke, 65 x 103 mm, uden udlb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS72 kr72 krKøb
2EL-GROSSISTEN72,26 kr72,26 krKøb
3CompletVVS76 kr76 krKøb
4WATTOO.DK77 kr77 krKøb
5BilligVVS DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Star Drain PVC-samlestykke, 65 x 103 mm, uden udlb

PriceData har fulgt prisen på Star Drain PVC-samlestykke, 65 x 103 mm, uden udlb i 132 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 79,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 72 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Star Drain PVC-samlestykke, 65 x 103 mm, uden udlb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Star Drain PVC-samlestykke, 65 x 103 mm, uden udlb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202672 kr
24. maj 202672,26 kr4,74 kr (6%)
23. maj 202677 kr4,74 kr (7%)
7. maj 202672,26 kr4,74 kr (6%)
6. maj 202677 kr4,74 kr (7%)
23. apr. 202672,26 kr4,74 kr (6%)
22. apr. 202677 kr4,74 kr (7%)
19. apr. 202672,26 kr4,74 kr (6%)
18. apr. 202677 kr4,74 kr (7%)
15. apr. 202672,26 kr4,74 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret