Gå til hovedindhold

Dutra Star Drain 65 x 103 mm PVC-endestykke uden udløb

DutraHjem og haveEAN: 9501367247882
Pris fra 67 krtil 75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 8 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Star Drain 65 x 103 mm PVC-endestykke uden udløb og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Star Drain endestykke til afløbsrende
67 kr
Til butik
Star Drain endestykke til afløbsrende billede

Produktinformation

Star Drain 65 x 100 mm PVC-endestykke. Endestykket limes og klikkes på afløbsrenden.

Produktspecifikationer

Mærke: Dutra
Kategori: Afløb & kloak
Størrelse: 65 x 103 mm
EAN: 9501367247882
Varenr.: 227535065
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Star Drain 65 x 103 mm PVC-endestykke uden udløb
67,96 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Star Drain endestykke, 65 x 103 mm, PVC
72 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Star Drain endestykke til afløbsrende
72 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Star Drain endestykke til afløbsrende
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Star Drain 65 x 103 mm PVC-endestykke uden udløb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Star Drain 65 x 103 mm PVC-endestykke uden udløb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS67 kr67 krKøb
2EL-GROSSISTEN67,96 kr67,96 krKøb
3WATTOO.DK72 kr72 krKøb
4CompletVVS72 kr72 krKøb
5BilligVVS DK75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Star Drain 65 x 103 mm PVC-endestykke uden udløb

PriceData har fulgt prisen på Star Drain 65 x 103 mm PVC-endestykke uden udløb i 165 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 72 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Star Drain 65 x 103 mm PVC-endestykke uden udløb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Star Drain 65 x 103 mm PVC-endestykke uden udløb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202667 kr
24. maj 202667,96 kr4,04 kr (6%)
23. maj 202672 kr4,04 kr (6%)
7. maj 202667,96 kr4,04 kr (6%)
6. maj 202672 kr4,04 kr (6%)
23. apr. 202667,96 kr4,04 kr (6%)
22. apr. 202672 kr4,04 kr (6%)
19. apr. 202667,96 kr4,04 kr (6%)
18. apr. 202672 kr4,04 kr (6%)
15. apr. 202667,96 kr4,04 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret