Gå til hovedindhold

Stanley Legendary Classic Termoflaske 0.94L-black 2.0 - Termoflasker

StanleyHovedtelefonerEAN: 1210001949768
Pris fra 376 krtil 550 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 174 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 353 kr 19. maj

Sammenlign priser på Stanley Legendary Classic Termoflaske 0.94L-black 2.0 - Termoflasker og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 376 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley The Legendary Classic termokande til flaske 0,94 l sort 2.0
376 kr
Til butik
Stanley The Legendary Classic termokande til flaske 0,94 l sort 2.0 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Flasker & vanddunke
Farve: 4
Artikel nr.: 10-11346-092
EAN: 1210001949768
Varenr.: 25288062
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Stanley Legendary Classic Termoflaske 0.94L-black 2.0 - Termoflasker
459 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Stanley The Legendary Classic Bottle 0.94L Black 2.0
549 kr
Til butik
Stanley The Legendary Classic Bottle 0.94L Black 2.0 billede

Produktinformation

#html-body [data-pb-style=O9W9L0F]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Stanley The Legendary Classic Bottle er en robust...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Mad og Drikke
EAN: 1210001949768
Varenr.: 505397
Gå til HUNTERS´ POINT ApS
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stanley - Legendary Classic Bottle 0.94 L
549 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Stanley Legendary Classic Bottle 0.94L Termoflaske - Black 2.0
549 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Stanley The Legendary Classic Bottle 0.94l (Sort (BLACK 2'0))
549 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Stanley Legendary Classic Bottle 0,94L, Black 2.0
549,95 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stanley Legendary Classic Bottle .94l Black 2.0 - Termoflaske
550 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Stanley Legendary Classic Bottle .94l Black 2.0 - Termoflaske
550 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley Legendary Classic Termoflaske 0.94L-black 2.0 - Termoflasker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley Legendary Classic Termoflaske 0.94L-black 2.0 - Termoflasker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK376 kr415 krKøb
2Outdoornu.dk459 kr459 krKøb
3Sportdres Fiskegrej.dk549 kr549 krKøb
4HUNTERS´ POINT ApS549 kr549 krKøb
5Wolf Tactical549 kr549 krKøb
6Friluftsland.dk549 kr549 krKøb
7Pro Outdoor549,95 kr549,95 krKøb
8Outmore.dk550 kr550 krKøb
9MAXiPRO550 kr550 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley Legendary Classic Termoflaske 0.94L-black 2.0 - Termoflasker

PriceData har fulgt prisen på Stanley Legendary Classic Termoflaske 0.94L-black 2.0 - Termoflasker i 128 dage. Laveste pris i perioden er 353 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 550 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 393 kr.

Den nuværende pris på 376 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Stanley Legendary Classic Termoflaske 0.94L-black 2.0 - Termoflasker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Stanley Legendary Classic Termoflaske 0.94L-black 2.0 - Termoflasker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026376 kr8 kr (2%)
29. maj 2026368 kr7 kr (2%)
28. maj 2026375 kr23 kr (6%)
27. maj 2026398 kr30 kr (8%)
25. maj 2026368 kr8 kr (2%)
24. maj 2026360 kr39 kr (10%)
23. maj 2026399 kr31 kr (8%)
21. maj 2026368 kr15 kr (4%)
19. maj 2026353 kr15 kr (4%)
17. maj 2026368 kr91 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret