Gå til hovedindhold

Stanley The All Day Slim Bottle 0.6l Black - Termoflaske

StanleyFriluftslivTo-delt låg og vakuumisoleringDaglig brug og outdoorEAN: 1210001958937

Stanley The All Day Slim Bottle 0,6L med innovativt to-delt låg og vakuumisolering. Fremstillet af 90% genanvendt stål med slank design. Læs mere

Pris fra 172 krtil 379 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 207 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stanley The All Day Slim Bottle 0.6l Black - Termoflaske og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 172 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stanley Stanley butelka All Day Slim 0,6L
172 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley All Day Slim Bottle 0,60 L Black Gloss
273 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley All Day Slim Bottle 0.60 L Black Gloss
273 kr
Til butik
Gå til HUNTERS´ POINT ApS
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stanley - The All Day Slim Bottle 0.6L
274 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Stanley All Day Slim Bottle 0.6L Termoflaske - Black
299 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stanley The All Day Slim Bottle 0.6l Black - Termoflaske
370 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Stanley The All Day Slim Bottle 0.6l Black - Termoflaske
370 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Stanley The All Day Slim Bottle 0,6l (Sort (BLACK))
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley The All Day Slim Bottle 0.6l Black - Termoflaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley The All Day Slim Bottle 0.6l Black - Termoflaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK172 kr172 krKøb
2CS MEGASTORE DK273 kr312 krKøb
3Proshop DK273 kr312 krKøb
4HUNTERS´ POINT ApS274 kr274 krKøb
5Wolf Tactical299 kr299 krKøb
6Outmore.dk370 kr370 krKøb
7MAXiPRO370 kr370 krKøb
8Friluftsland.dk379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Stanley The All Day Slim Bottle 0,6L

Stanley

Stanley The All Day Slim Bottle 0,6L med innovativt to-delt låg og vakuumisolering. Fremstillet af 90% genanvendt stål med slank design.

• termoflaske
• drikkeflaske
• stanley flaske
• vakuumflaske
• isoleret flaske
• genanvendt stål
• miljøvenlig flaske
• Daglig brug og outdoor
• To-delt låg og vakuumisolering

Beskrivelse

Stanley The All Day Slim Bottle 0,6L er en stilfuld og praktisk termoflaske fremstillet af 90% genanvendt rustfrit stål og BPA-fri plast. Den innovative to-delte top gør det nemt både at drikke af og rengøre flasken, mens den brede åbning ved skulderen gør det muligt at komme isterninger i. Den dobbeltvæggede vakuumisolering holder drikke kolde i op til 6 timer, og med is helt op til 11 timer. Med sine slanke dimensioner på 73mm i diameter passer flasken perfekt i de fleste kopholdere og tasker. Flasken tåler opvaskemaskine og er designet til daglig brug med fokus på miljøvenlighed og holdbarhed.

Specifikationer

låg:To-delt twist-låg med lækagesikring
vægt:290-302 gram
bpa_fri:Ja
diameter:73 mm
isolering:Dobbeltvægget vakuumisolering
kapacitet:0,6 liter
materiale:90% genanvendt rustfrit stål og BPA-fri plast
dimensioner:70 x 70 x 270 mm
koldeisolering:Op til 6 timer (11 timer med is)
opvaskemaskine:Ja
miljøcertificering:90% genanvendt materiale

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor længe holder flasken drikke kolde?

Stanley The All Day Slim Bottle holder drikke kolde i op til 6 timer, og med is helt op til 11 timer takket være den dobbeltvæggede vakuumisolering.

Passer flasken i bilens kopholder?

Ja, med sin slanke diameter på 73 mm passer flasken i de fleste standard kopholdere i biler og cykler.

Er flasken miljøvenlig?

Ja, flasken er fremstillet af 90% genanvendt rustfrit stål og BPA-fri plast, hvilket gør den til et bæredygtigt valg.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley The All Day Slim Bottle 0.6l Black - Termoflaske

PriceData har fulgt prisen på Stanley The All Day Slim Bottle 0.6l Black - Termoflaske i 181 dage. Laveste pris i perioden er 172 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 260 kr.

Den nuværende pris på 172 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Stanley The All Day Slim Bottle 0.6l Black - Termoflaske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Stanley The All Day Slim Bottle 0.6l Black - Termoflaske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026172 kr101 kr (37%)
19. maj 2026273 kr2 kr (1%)
13. maj 2026271 kr2 kr (1%)
12. maj 2026273 kr15 kr (6%)
11. maj 2026258 kr13 kr (5%)
10. maj 2026271 kr29 kr (12%)
9. maj 2026242 kr31 kr (11%)
1. maj 2026273 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026274 kr33 kr (14%)
27. apr. 2026241 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret