Gå til hovedindhold

Stanley STST1-75521, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Gul, 482 mm, 254 mm, 250 mm

StanleyRedskaberEAN: 3253561755217
Pris fra 109 krtil 230 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stanley STST1-75521, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Gul, 482 mm, 254 mm, 250 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stanley STST1-75521 værktøjskasse og kasse Metal, Plast Sort, Gul
109 kr
Til butik
Stanley STST1-75521 værktøjskasse og kasse Metal, Plast Sort, Gul billede

Produktinformation

Stanley STST1-75521. Produkttype: Værktøjskasse, Materiale: Metal, Plast, Produktfarve: Sort, Gul. Bredde: 482 mm, Dybde: 254 mm, Højde: 250 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: STST1-75521
EAN: 3253561755217
Varenr.: 991228932
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley STST1-75521, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Gul, 482 mm, 254 mm, 250 mm
131 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley Essential™ Toolbox With Metal Latches
131 kr
Til butik
Stanley Essential™ Toolbox With Metal Latches billede

Produktinformation

Ergonomic latches - Metal. Essential toolbox with an innovative design. Small top organizer enable small parts organization. Top pad lock eye, enables full locking. Geometric lock latches - lock guarantee, enables smooth closing and opening

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Vaerktoejskasser og lagersystemer
Artikel nr.: STST1-75521
EAN: 3253561755217
Varenr.: 3019203
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Stanley Værktøjskasse 48x25x25cm STST1-75521 - metal/plastik i sort/gul
216 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Stanley Værktøjskasse 48x25x25cm STST1-75521 - metal/plastik i sort/gul
227,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stanley Vrktjskasse, 48 x 25 x 25 cm, STST1-75521 - Sort/Gul
230 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley STST1-75521, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Gul, 482 mm, 254 mm, 250 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley STST1-75521, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Gul, 482 mm, 254 mm, 250 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK109 kr109 krKøb
2CS MEGASTORE DK131 kr170 krKøb
3Proshop DK131 kr170 krKøb
4Elvvs.dk216 kr216 krKøb
5vvsfittings.dk227,5 kr227,5 krKøb
6WATTOO.DK230 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley STST1-75521, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Gul, 482 mm, 254 mm, 250 mm

PriceData har fulgt prisen på Stanley STST1-75521, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Gul, 482 mm, 254 mm, 250 mm i 174 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 127 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Stanley STST1-75521, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Gul, 482 mm, 254 mm, 250 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Stanley STST1-75521, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Gul, 482 mm, 254 mm, 250 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026109 kr19 kr (15%)
15. maj 2026128 kr1 kr (1%)
14. maj 2026129 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026128 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026129 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026128 kr22 kr (15%)
20. mar. 2026150 kr21 kr (16%)
14. mar. 2026129 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026130 kr1 kr (1%)
11. mar. 2026129 kr8 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret