Gå til hovedindhold

Stanley Legendary Camp Mug 0,35L / termokop-black 2.0 - Termoflasker

StanleyTermo krusEAN: 1200185025181
Pris fra 230 krtil 239 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (4% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stanley Legendary Camp Mug 0,35L / termokop-black 2.0 - Termoflasker og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 230 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley The Everyday Camp Mug Termokrus 350 ml sort 2.0
230 kr
Til butik
Stanley The Everyday Camp Mug Termokrus 350 ml sort 2.0 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Termo krus
Farve: 4
Artikel nr.: 10-13094-0081
EAN: 1200185025181
Varenr.: 25548119
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Stanley Legendary Camp Mug 0,35l (Sort (BLACK 2'0))
-20%239 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stanley Legendary Camp Mug 0,35l (Sort (BLACK 2'0)) billede

Produktinformation

Stanley Legendary Camp Mug 0,35 L er ideel til camping, vandreture og hverdag. Konstruktionen kombinerer holdbarhed og funktionalitet med en ergonomisk bærehank og bred åbning, der er kompatibel med Stanleys Perfect-Brew Pour Over og andre én-kop kaffem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Termoflasker og termokopper
Farve: Sort (BLACK 2'0)
EAN: 1200185025181
Varenr.: 1200185025181
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Stanley Legendary Camp Mug 0,35L / termokop-black 2.0 - Termoflasker
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley Legendary Camp Mug 0,35L / termokop-black 2.0 - Termoflasker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley Legendary Camp Mug 0,35L / termokop-black 2.0 - Termoflasker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK230 kr269 krKøb
2Friluftsland.dk239 kr239 krKøb
3Outdoornu.dk239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley Legendary Camp Mug 0,35L / termokop-black 2.0 - Termoflasker

PriceData har fulgt prisen på Stanley Legendary Camp Mug 0,35L / termokop-black 2.0 - Termoflasker i 117 dage. Laveste pris i perioden er 230 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 230 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Stanley Legendary Camp Mug 0,35L / termokop-black 2.0 - Termoflasker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Stanley Legendary Camp Mug 0,35L / termokop-black 2.0 - Termoflasker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026230 kr9 kr (4%)
26. maj 2026239 kr9 kr (4%)
25. maj 2026230 kr9 kr (4%)
24. maj 2026239 kr9 kr (4%)
13. maj 2026230 kr9 kr (4%)
24. apr. 2026239 kr60 kr (20%)
4. mar. 2026299 kr10 kr (3%)
5. feb. 2026289 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret