Gå til hovedindhold

Stanley Adventure To-Go Termoflaske 0,75L-black 2.0 - Termoflasker

StanleyTermoflaskerEAN: 1200185025440
Pris fra 310 krtil 419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stanley Adventure To-Go Termoflaske 0,75L-black 2.0 - Termoflasker og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 310 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Stanley Adventure To-Go Termoflaske 0,75L-black 2.0 - Termoflasker
310 kr
Til butik
Stanley Adventure To-Go Termoflaske 0,75L-black 2.0 - Termoflasker billede

Produktinformation

Slank og robust termoflaske i rustfrit stål med isoleret låg/kop, der holder din drik varm eller kold i timevis perfekt til både hverdag og friluftsliv.

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Termoflasker
Farve: Sort
Størrelse: 0,75L
EAN: 1200185025440
Varenr.: ST-AT075-black 2.0
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Stanley Adventure To-Go Bottle 0.75L Termoflaske - Black 2.0
399 kr
Til butik
Stanley Adventure To-Go Bottle 0.75L Termoflaske - Black 2.0 billede

Produktinformation

Stanley Adventure To-Go Bottle 0.75L er en let og robust termoflaske med stærk termo-isolering. Holder drikke varme i 20 timer og kolde i 25 timer. Perfekt til outdoor, arbejde og hverdag på farten. Levering: 2-4 hverdage

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Udsalg
Farve: Black 2.0
EAN: 1200185025440
Varenr.: 222692
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Stanley The Adventure To-Go Bottle 0.75L Black 2.0
419 kr
Til butik
Stanley The Adventure To-Go Bottle 0.75L Black 2.0 billede

Produktinformation

#html-body [data-pb-style=RXTW102]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Stanley The Adventure To-Go Bottle er en robust te...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Mad og Drikke
EAN: 1200185025440
Varenr.: 505393
Gå til HUNTERS´ POINT ApS
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stanley - Adventure To-Go Termoflaske 0.75L
419 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Stanley Adventure To-go Bottle 0,75l (Sort (BLACK 2'0))
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley Adventure To-Go Termoflaske 0,75L-black 2.0 - Termoflasker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley Adventure To-Go Termoflaske 0,75L-black 2.0 - Termoflasker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk310 kr310 krKøb
2Wolf Tactical399 kr399 krKøb
3Sportdres Fiskegrej.dk419 kr419 krKøb
4HUNTERS´ POINT ApS419 kr419 krKøb
5Friluftsland.dk419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley Adventure To-Go Termoflaske 0,75L-black 2.0 - Termoflasker

PriceData har fulgt prisen på Stanley Adventure To-Go Termoflaske 0,75L-black 2.0 - Termoflasker i 118 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 342 kr.

Den nuværende pris på 310 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Stanley Adventure To-Go Termoflaske 0,75L-black 2.0 - Termoflasker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Stanley Adventure To-Go Termoflaske 0,75L-black 2.0 - Termoflasker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026310 kr25 kr (7%)
23. maj 2026335 kr25 kr (8%)
24. apr. 2026310 kr89 kr (22%)
26. feb. 2026399 kr100 kr (33%)
14. feb. 2026299 kr100 kr (25%)
5. feb. 2026399 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret