Gå til hovedindhold

Stanley 6-MR100, 92 mm, 256 mm, 36 mm, 580 g, 92 mm, 25 mm

StanleyTængerEAN: 3253566053004
Pris fra 182 krtil 419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 237 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 180 kr 23. maj

Sammenlign priser på Stanley 6-MR100, 92 mm, 256 mm, 36 mm, 580 g, 92 mm, 25 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stanley 6-MR100 nitte Presse
182 kr
Til butik
Stanley 6-MR100 nitte Presse billede

Produktinformation

Stanley 6-MR100. Bredde: 92 mm, Dybde: 256 mm, Højde: 36 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 6-MR100
EAN: 3253566053004
Varenr.: 994039022
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley 6-MR100 riveter
263 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley 6-MR100, 92 mm, 256 mm, 36 mm, 580 g, 92 mm, 25 mm
293 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
STANLEY 6-MR100 popnitte-tang - Contractor Grade
399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
STANLEY 6-MR100 popnitte-tang - Contractor Grade
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 6-MR100, 92 mm, 256 mm, 36 mm, 580 g, 92 mm, 25 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 6-MR100, 92 mm, 256 mm, 36 mm, 580 g, 92 mm, 25 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK182 kr182 krKøb
2Proshop DK263 kr302 krKøb
3CS MEGASTORE DK293 kr332 krKøb
4Boligcenter DK399 kr399 krKøb
5Vivas DK419 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley 6-MR100, 92 mm, 256 mm, 36 mm, 580 g, 92 mm, 25 mm

PriceData har fulgt prisen på Stanley 6-MR100, 92 mm, 256 mm, 36 mm, 580 g, 92 mm, 25 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 180 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 278 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Stanley 6-MR100, 92 mm, 256 mm, 36 mm, 580 g, 92 mm, 25 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Stanley 6-MR100, 92 mm, 256 mm, 36 mm, 580 g, 92 mm, 25 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026182 kr2 kr (1%)
23. maj 2026180 kr18 kr (9%)
13. maj 2026198 kr1 kr (1%)
9. maj 2026199 kr1 kr (1%)
2. maj 2026198 kr7 kr (3%)
26. apr. 2026205 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026207 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026205 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026204 kr4 kr (2%)
1. apr. 2026208 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret