Gå til hovedindhold

Stanley 1-96-183, Nylon, Plast, Sort, Grå, 447 mm, 275 mm, 235 mm

StanleyRedskaberEAN: 3253561961830
Pris fra 157 krtil 175 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stanley 1-96-183, Nylon, Plast, Sort, Grå, 447 mm, 275 mm, 235 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 157 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stanley 1-96-183 værktøjskasse og kasse Nylon, Plast Sort, Grå
157 kr
Til butik
Stanley 1-96-183 værktøjskasse og kasse Nylon, Plast Sort, Grå billede

Produktinformation

Stanley 1-96-183. Materiale: Nylon, Plast, Produktfarve: Sort, Grå. Bredde: 447 mm, Dybde: 275 mm, Højde: 235 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1-96-183
EAN: 3253561961830
Varenr.: 995079734
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley 1-96-183, Nylon, Plast, Sort, Grå, 447 mm, 275 mm, 235 mm
175 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley VÆRKTØJSTASKE STOF 40CM LUKKET
175 kr
Til butik
Stanley VÆRKTØJSTASKE STOF 40CM LUKKET billede

Produktinformation

600 x 600 denier tekstil, slidstærkt, stærkt og robust, Fritstående med stabil åbning - giver nem adgang til værktøjet til enhver tid, Mulighed for maksimal orden med flere indvendige og udvendige lommer, Indstillelig skulderrem til nem og komfortabel transport af værktøjet, Sikker opbevaring af små dele eller personlige ejendele med afdækket frontlomme, Kraftig armeret plastbund til beskyttelse mod våde og fugtige overflader...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 1-96-183
EAN: 3253561961830
Varenr.: 2922456

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 1-96-183, Nylon, Plast, Sort, Grå, 447 mm, 275 mm, 235 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 1-96-183, Nylon, Plast, Sort, Grå, 447 mm, 275 mm, 235 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK157 kr157 krKøb
2CS MEGASTORE DK175 kr214 krKøb
3Proshop DK175 kr214 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley 1-96-183, Nylon, Plast, Sort, Grå, 447 mm, 275 mm, 235 mm

PriceData har fulgt prisen på Stanley 1-96-183, Nylon, Plast, Sort, Grå, 447 mm, 275 mm, 235 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 238 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 157 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Stanley 1-96-183, Nylon, Plast, Sort, Grå, 447 mm, 275 mm, 235 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Stanley 1-96-183, Nylon, Plast, Sort, Grå, 447 mm, 275 mm, 235 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026157 kr18 kr (10%)
29. maj 2026175 kr1 kr (1%)
27. maj 2026174 kr16 kr (10%)
23. maj 2026158 kr14 kr (8%)
22. maj 2026172 kr1 kr (1%)
15. maj 2026173 kr2 kr (1%)
13. maj 2026175 kr3 kr (2%)
25. apr. 2026172 kr1 kr (1%)
21. apr. 2026173 kr1 kr (1%)
6. apr. 2026172 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret