Gå til hovedindhold

Stanley 1-20-800, 60°, 30°, 45°, 90°, Sort, Grå, Gul, 143 mm, 560 mm, 95 mm

StanleyRedskaberEAN: 3253561208003
Pris fra 336 krtil 519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 183 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 293 kr 16. maj

Sammenlign priser på Stanley 1-20-800, 60°, 30°, 45°, 90°, Sort, Grå, Gul, 143 mm, 560 mm, 95 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 336 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stanley 1-20-800
336 kr
Til butik
Stanley 1-20-800 billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1-20-800
EAN: 3253561208003
Varenr.: 993859171
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley 1-20-800, 60°, 30°, 45°, 90°, Sort, Grå, Gul, 143 mm, 560 mm, 95 mm
338 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley Mechanical Mitre Box "Dynagrip"
339 kr
Til butik
Stanley Mechanical Mitre Box "Dynagrip" billede

Produktinformation

Adjustable length gauge for repeat cuts. Blade tensioning screw for easy blade replacement and to ensure a clean accurate cut. Clean exact cut. Comfort grip elastomer inserts in handle. Mitre adjustable at 30, 45, 60 to 90 degrees. Precision die cast base. Rapid clamping of workpiece using moveable cam locks. Smooth action saw support and guide system. Specially hardened and tempered replaceable blade with extra fine universal teeth. Supplied with 1 back saw (560 mm), Dynagrip handle, hardened fine toothing specially for intense use...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 1-20-800
EAN: 3253561208003
Varenr.: 3013943
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Geringssav med rammesav STANLEY 20-800, justerbar
499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Geringssav med rammesav STANLEY 20-800, justerbar
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 1-20-800, 60°, 30°, 45°, 90°, Sort, Grå, Gul, 143 mm, 560 mm, 95 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 1-20-800, 60°, 30°, 45°, 90°, Sort, Grå, Gul, 143 mm, 560 mm, 95 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK336 kr336 krKøb
2CS MEGASTORE DK338 kr377 krKøb
3Proshop DK339 kr378 krKøb
4Boligcenter DK499 kr499 krKøb
5Vivas DK519 kr598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley 1-20-800, 60°, 30°, 45°, 90°, Sort, Grå, Gul, 143 mm, 560 mm, 95 mm

PriceData har fulgt prisen på Stanley 1-20-800, 60°, 30°, 45°, 90°, Sort, Grå, Gul, 143 mm, 560 mm, 95 mm i 174 dage. Laveste pris i perioden er 293 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 408 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 339 kr.

Den nuværende pris på 336 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Stanley 1-20-800, 60°, 30°, 45°, 90°, Sort, Grå, Gul, 143 mm, 560 mm, 95 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Stanley 1-20-800, 60°, 30°, 45°, 90°, Sort, Grå, Gul, 143 mm, 560 mm, 95 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026336 kr1 kr (0%)
20. maj 2026337 kr44 kr (15%)
16. maj 2026293 kr45 kr (13%)
13. maj 2026338 kr1 kr (0%)
11. maj 2026339 kr1 kr (0%)
10. maj 2026340 kr3 kr (1%)
8. maj 2026343 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026344 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026345 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026344 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret