Gå til hovedindhold

Stanley 0-11-325, 10 stk, 25 mm, 07 mm, 110 mm

StanleyEAN: 3253560113254
Pris fra 57 krtil 85 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stanley 0-11-325, 10 stk, 25 mm, 07 mm, 110 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stanley 0-11-325 blad til hobbykniv 10 stk
57 kr
Til butik
Stanley 0-11-325 blad til hobbykniv 10 stk billede

Produktinformation

Stanley 0-11-325. Antal pr. pakke: 10 stk, Bredde: 25 mm, Tykkelse: 07 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 0-11-325
EAN: 3253560113254
Varenr.: 991228890
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley 0-11-325, 10 stk, 25 mm, 07 mm, 110 mm
62 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KNIVBLAD 25MM BRÆK-AF 1X10
76,86 kr
Til butik
KNIVBLAD 25MM BRÆK-AF 1X10 billede

Produktinformation

STANLEY® Knæk-af-blade • Ekstra knivbladdispenser med bladknækker og plads til brugte sektioner • Forbedret effektivitet under intensivt arbejde • Forstærket tykkelse: Specielt til intensiv brug (1mm tyk) 6 afbrækkelige segmenter

Produktspecifikationer

Mærke: STANLEY
EAN: 3253560113254
Varenr.: 15842624405839
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Knivblad 25Mm Bræk-Af 1X10
81,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Knivblad 25mm bræk-af 1x10
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 0-11-325, 10 stk, 25 mm, 07 mm, 110 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 0-11-325, 10 stk, 25 mm, 07 mm, 110 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK57 kr57 krKøb
2CS MEGASTORE DK62 kr101 krKøb
3EL-GROSSISTEN76,86 kr76,86 krKøb
4Billigelogvvs.dk81,75 kr81,75 krKøb
5MaintainIt85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley 0-11-325, 10 stk, 25 mm, 07 mm, 110 mm

PriceData har fulgt prisen på Stanley 0-11-325, 10 stk, 25 mm, 07 mm, 110 mm i 178 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 83,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Stanley 0-11-325, 10 stk, 25 mm, 07 mm, 110 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Stanley 0-11-325, 10 stk, 25 mm, 07 mm, 110 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202657 kr5 kr (8%)
23. maj 202662 kr14,86 kr (19%)
22. maj 202676,86 kr14,86 kr (24%)
5. maj 202662 kr13,95 kr (18%)
4. maj 202675,95 kr13,95 kr (23%)
26. apr. 202662 kr13,95 kr (18%)
25. apr. 202675,95 kr13,95 kr (23%)
13. apr. 202662 kr13,95 kr (18%)
11. apr. 202675,95 kr13,95 kr (23%)
2. apr. 202662 kr13,95 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret