Gå til hovedindhold

Bantex Standardblok u/omslag A4 kvadreret m/4 huller - (5 stk.)

BantexRedskaberEAN: 4006144691926
Pris fra 34,94 krtil 149 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 114,06 kr (77% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34,73 kr 7. maj

Sammenlign priser på Standardblok u/omslag A4 kvadreret m/4 huller - (5 stk.) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34.94 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Blok A4 Kvadreret med 4 Huller
34,94 kr
Til butik
Blok A4 Kvadreret med 4 Huller billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Blok Format: A4 Type: kvadreret (tern) 100 ark 3 hurtige: Perfekt til idéudvikling og matematiske beregninger Velegnet til både skole og arbejde Nemt at tage blokken med på farten Beskrivelse: En kvadreret blok er perfekt til både st...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bantex
Kategori: Kvadrerede blokke
Farve: Hvid
EAN: 4006144691926
Varenr.: 149262
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Standardblok u/omslag A4 kvadreret m/4 huller
35,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bantex Standardblok, A4, Kvadreret, Hullet
43 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Standardblok u/omslag A4 kvadreret m/4 huller - (5 stk.)
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Standardblok u/omslag A4 kvadreret m/4 huller - (5 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Standardblok u/omslag A4 kvadreret m/4 huller - (5 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hertels Boresko34,94 kr34,94 krKøb
2EL-GROSSISTEN35,75 kr35,75 krKøb
3Proshop DK43 kr82 krKøb
4CS MEGASTORE DK149 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Standardblok u/omslag A4 kvadreret m/4 huller - (5 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Standardblok u/omslag A4 kvadreret m/4 huller - (5 stk.) i 157 dage. Laveste pris i perioden er 34,73 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 34,94 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Standardblok u/omslag A4 kvadreret m/4 huller - (5 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Standardblok u/omslag A4 kvadreret m/4 huller - (5 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202634,94 kr
7. maj 202634,73 kr
6. maj 202634,94 kr
21. mar. 202634,73 kr
20. mar. 202634,94 kr
17. mar. 202634,73 kr
16. mar. 202634,94 kr
4. mar. 202634,73 kr
3. mar. 202634,94 kr
10. feb. 202634,73 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret