Gå til hovedindhold

Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,7mm - 1 stk

Pris fra 29,95 krtil 394 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 364,05 kr (92% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19,95 kr 22. maj

Sammenlign priser på Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,7mm - 1 stk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,7mm - 1 stk
-33%29,95 kr
Før 45 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,7mm - 1 stk billede

Produktinformation

Staedtler Pigment Liner 0.7 mm er en præcis tegne- og skrivepen, der egner sig til både skitser, noter og illustrationer. Den bruges ofte af studerende, kunstnere og kreative, som ønsker en tydelig streg og en pen, der giver god kontrol under arbejdet.

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Staedtler Pigment Liner
EAN: 4007817326701
Varenr.: 4007817326701
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Fineliner pigment Staedtler 0,7mm sort
37,95 kr
Til butik
Fineliner pigment Staedtler 0,7mm sort billede

Produktinformation

STAEDTLER® permanent pigment fineliner/tegnepenne, der er lysresistent og vandfast. Kan bruges til vandfast skrivning, skitsering og tegning. PP-skaftet sikrer lang levetid.• Lang metalspids, perfekt til linealer og skabeloner• Dokumentægte pigm

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Fiberpenne
EAN: 4007817326701
Varenr.: 188.30807 10
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pigmentliner Staedtler 308-07 sort (stk.)
394 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,7mm - 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,7mm - 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby29,95 kr29,95 krKøb
2RedOffice Konpap37,95 kr37,95 krKøb
3CS MEGASTORE DK394 kr433 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,7mm - 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,7mm - 1 stk i 178 dage. Laveste pris i perioden er 19,95 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 394 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 29,95 kr er 29% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,7mm - 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,7mm - 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202629,95 kr4 kr (15%)
23. maj 202625,95 kr6 kr (30%)
22. maj 202619,95 kr10 kr (33%)
16. maj 202629,95 kr364,05 kr (92%)
15. maj 2026394 kr364,05 kr (1216%)
12. maj 202629,95 kr4 kr (15%)
10. maj 202625,95 kr12 kr (32%)
9. maj 202637,95 kr12 kr (46%)
7. maj 202625,95 kr10,54 kr (29%)
30. apr. 202636,49 kr6,54 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret