Gå til hovedindhold

Staedtler Farveblyanter - Noris Upcycled Wood - 12 stk.

StaedtlerHåndarbejde og hobbyEAN: 4007817037218
Pris fra 25 krtil 89 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (72% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Staedtler Farveblyanter - Noris Upcycled Wood - 12 stk. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Staedtler Noris Farveblyant trekantet, 12 ass.
25 kr
Til butik
Staedtler Noris Farveblyant trekantet, 12 ass. billede

Produktinformation

Noris® colour 187 farveblyanter. -Farveblyanter med trekantet greb for afslappet og behagelig skrivning og tegning. -Fremstillet af Upcycled Wood. -Fløjlsblød, non-slip overflade og høj brudstyrke. -Attraktivt "stripe and stars" design. -Træindhold fra certificerede, bæredygtigt forvaltede skove. -Tildelt miljømærket "Green Product" af TÜV Rheinland. -Æske fremstillet af 80% genanvendt materiale. Æske med 12 stk. ass. farver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 187 C12
EAN: 4007817037218
Varenr.: 2856921
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Staedtler Noris Trekantede Farveblyanter - 12 stk
-18%30,95 kr
Før 37,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Staedtler Noris Trekantede Farveblyanter - 12 stk billede

Produktinformation

Staedtler Noris Trekantede Farveblyanter - 12 stk er et sæt farveblyanter designet til tegning, farvelægning og kreative projekter i skole og fritid. De passer til både børn og voksne, som ønsker tydelige farver og blyanter, der er behagelige at arbejde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Staedtler Noris
EAN: 4007817037218
Varenr.: 4007817037218
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Staedtler Noris farveblyanter pk/12 stk
31,2 kr
Til butik
Staedtler Noris farveblyanter pk/12 stk billede

Produktinformation

Noris® colour 187 farveblyanter. Farveblyant i ergonomisk trekantet form for afslappet og behagelig skrivning og tegning - Fremstillet af Upcycled træ. Fløjlsblød, non-slip overflade og høj brudstyrke. Attraktivt "stripe and stars" design. Træi

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Farveblyanter
EAN: 4007817037218
Varenr.: 840.0187 12
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
39,95 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Farveblyant Noris WOPEX trekantet (12)
71,25 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
STAEDTLER Noris colour Farvet blyant
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Staedtler Farveblyanter - Noris Upcycled Wood - 12 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Staedtler Farveblyanter - Noris Upcycled Wood - 12 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK25 kr64 krKøb
2Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby30,95 kr30,95 krKøb
3RedOffice Konpap31,2 kr31,2 krKøb
4Kids-world.dk39,95 kr39,95 krKøb
5HUMA.dk71,25 kr71,25 krKøb
6CompuMail DK89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Staedtler Farveblyanter - Noris Upcycled Wood - 12 stk.

PriceData har fulgt prisen på Staedtler Farveblyanter - Noris Upcycled Wood - 12 stk. i 169 dage. Laveste pris i perioden er 21 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Staedtler Farveblyanter - Noris Upcycled Wood - 12 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Staedtler Farveblyanter - Noris Upcycled Wood - 12 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202625 kr2 kr (9%)
21. apr. 202623 kr4 kr (15%)
16. apr. 202627 kr
15. apr. 202627,36 kr
30. mar. 202627 kr1 kr (4%)
29. mar. 202628 kr1 kr (3%)
28. mar. 202629 kr3 kr (12%)
25. mar. 202626 kr4 kr (18%)
4. mar. 202622 kr4 kr (15%)
2. mar. 202626 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret