Gå til hovedindhold

St.Tropez Everyday Gradual Tan Tinted Body Lotion - 200 ml

St.TropezSelvbrunerEAN: 5060022303386
Pris fra 159 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139 kr 24. maj

Sammenlign priser på St.Tropez Everyday Gradual Tan Tinted Body Lotion - 200 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
St.Tropez Gradual Tan Tinted Firming Lotion (200ml)
-36%159 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
St.Tropez Gradual Tan Tinted Firming Lotion (200ml) billede

Produktinformation

En fugtgivende brun-uden-sol lotion til daglig brug, som hurtigt giver en naturlig solbrun tone, samtidig med at den skjuler hudens små ujævnheder. Huden får perfekt finish, mere udstråling og en mere ensartet tone. Denne effektive og lette lotion bruges dagligt til gradvist at opbygge en medium solbrun hudtone, mens den fugter, udglatter, opstrammer og beskytter huden ved hjælp af hyaluronsyre, tang og antioxidantholdig ekstrakt af blåbær- og hindbærfrø. Den lette tekstur smelter ind i huden på få sekunder og har optimal spredningsevne, som giver nem påføring og et ensartet resultat. Fugtigheden bliver i huden i op til 72 timer efter påføringen. Den dejlige opløftende og velafbalancerede duft af blomster og kokos skjuler effektivt duften af brun-uden-sol, også i udviklingsperioden! Produkterne St.Tropez Gradual Tan er optimale til dig, der gerne vil føje en diskret glød til din daglige rutine, for at erstatte almindelig fugtighedslotion, som et supplement til din nuværende brun-uden-sol rutine eller til begyndere, der via den nemmest mulige måde ønsker en sund, solbrun glød hele året rundt. 100 % vegansk.

Produktspecifikationer

Mærke: St. Tropez
Kategori: Brun uden sol til kroppen
Vægt: 247g
Artikel nr.: 80018
EAN: 5060022303386
Varenr.: B077140
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
St.Tropez Gradual Tan Tinted Everyday Body Lotion 200ml
-20%162 kr
Før 203 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
St.Tropez Everyday Gradual Tan Tinted Body Lotion - 200 ml
173 kr
Til butik
St.Tropez Everyday Gradual Tan Tinted Body Lotion - 200 ml billede

Produktinformation

Opnå en Naturlig, Solkysset Glød med St.Tropez Gradual TanDrømmer du om en jævn, solkysset teint året rundt? St.Tropez Everyday Gradual Tan Tinted Body Lotion giver dig mulighed for at opbygge en naturlig, gylden glød gradvist, mens den fugter og plejer din hud. Den lette, tonede formel giver øjeblikkelig farve, så du kan se præcis hvor du påfører den, og den udvikler sig til en smuk, ensartet brun farve i løbet af få timer. Med 100% naturligt selvbruningsaktiv er denne lotion perfekt til både nybegyndere og selvbrunings-entusiaster.Hvorfor du vil elske denne selvbruningslotion Opbygger gradvist en naturlig, gylden glød, der kan tilpasses efter dine ønsker Tonet formel gør påføringen nem og sikrer et jævnt resultat uden striber Plejer og fugter huden intensivt, så den føles blød og smidig Indeholder 100% naturligt selvbruningsaktiv for et smukt, autentisk resultatSådan opnår du det perfekte resultatPåfør jævnt på ren, tør hud. Vask hænderne grundigt efter brug og lad produktet tørre helt, inden du tager tøj på.Klar til en strålende, solkysset glød uden sol? Prøv St.Tropez Everyday Gradual Tan Tinted Body Lotion i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: St.Tropez
Kategori: Krop
Størrelse: 200 ml
Artikel nr.: 115476
EAN: 5060022303386
Varenr.: 115476
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
ST. Tropez Gradual Tan Tinted Daily Firming Lotion 200 ml
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad St.Tropez Everyday Gradual Tan Tinted Body Lotion - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad St.Tropez Everyday Gradual Tan Tinted Body Lotion - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK159 kr159 krKøb
2Cocopanda DK162 kr162 krKøb
3NordicFeel DK173 kr173 krKøb
4Lyko DK199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for St.Tropez Everyday Gradual Tan Tinted Body Lotion - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på St.Tropez Everyday Gradual Tan Tinted Body Lotion - 200 ml i 165 dage. Laveste pris i perioden er 133 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for St.Tropez Everyday Gradual Tan Tinted Body Lotion - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for St.Tropez Everyday Gradual Tan Tinted Body Lotion - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026159 kr20 kr (14%)
24. maj 2026139 kr20 kr (13%)
23. maj 2026159 kr20 kr (14%)
16. maj 2026139 kr20 kr (13%)
15. maj 2026159 kr20 kr (14%)
12. maj 2026139 kr20 kr (13%)
11. maj 2026159 kr20 kr (14%)
9. maj 2026139 kr20 kr (13%)
8. maj 2026159 kr15 kr (10%)
7. maj 2026144 kr15 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret