Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Stålclips F/Nyborg armatur (Pose 8 stk.)

EL-GrossistenBelysningEAN: 5703821168755
Pris fra 73,5 krtil 90 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 16,5 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 72 kr 7. maj

Sammenlign priser på Stålclips F/Nyborg armatur (Pose 8 stk.) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Stålclips for nyborg pose 8 STK
73,5 kr
Til butik
Stålclips for nyborg pose 8 STK billede

Produktinformation

Stålclips til nyborg pose 8 stk

Produktspecifikationer

EAN: 5703821168755
Varenr.: 15841822409039
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Stålclips F/Nyborg armatur (Pose 8 stk.)
90 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stålclips F/Nyborg armatur (Pose 8 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stålclips F/Nyborg armatur (Pose 8 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN73,5 kr73,5 krKøb
2Elvvs.dk90 kr90 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stålclips F/Nyborg armatur (Pose 8 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Stålclips F/Nyborg armatur (Pose 8 stk.) i 173 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 113 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 73,5 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Stålclips F/Nyborg armatur (Pose 8 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Stålclips F/Nyborg armatur (Pose 8 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202673,5 kr1,5 kr (2%)
7. maj 202672 kr31 kr (30%)
6. maj 2026103 kr31 kr (43%)
21. mar. 202672 kr28 kr (28%)
20. mar. 2026100 kr28 kr (39%)
17. mar. 202672 kr28 kr (28%)
16. mar. 2026100 kr28 kr (39%)
4. mar. 202672 kr28 kr (28%)
3. mar. 2026100 kr28 kr (39%)
10. feb. 202672 kr28 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret