Gå til hovedindhold

Sram Rival eTap - Bagskifter - 12 gear - Medium laske - Max 36 tands kassette

Pris fra 1.898 krtil 2.298 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 400 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.877 kr 10. maj

Sammenlign priser på Sram Rival eTap - Bagskifter - 12 gear - Medium laske - Max 36 tands kassette og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1898 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
SRAM Rear derailleur Rival eTap AXS 12 Speed Bagskrifter
-20%1.898 kr
Før 2.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SRAM Rear derailleur Rival eTap AXS 12 Speed Bagskrifter billede

Produktinformation

Specifikationer Item type: Rear derailleur Brand: SRAM Item name: Rival eTap AXS Series name: Rival AXS Description: Medium cage Speed: 12 speed Color: Black Graphics: Grey graphics Other: Without battery - Max 36T

Produktspecifikationer

Kategori: Reservedele
EAN: 0710845864681
Varenr.: 58193
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sram Rival eTap - Bagskifter - 12 gear - Medium laske - Max 36 tands kassette
1.899 kr
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
SRAM Rear Derailleur Rival eTap AXS 12sp
-15%2.014 kr
Før 2.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SRAM Rear Derailleur Rival eTap AXS 12sp billede

Produktinformation

Trådløs præcision og pålidelighed kendetegner SRAM Rival eTap AXS bagskifteren. Med et medium cage-design understøtter den op til en 36T kassette, hvilket giver en bred gearspredning til alsidig kørsel. Rival AXS-serien sikrer skarpe og pålidelige gearski...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SRAM
Kategori: Bagskifter
EAN: 0710845864681
Varenr.: 00 7518 152 000
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Galinis pavarų perjungėjas SRAM Rival eTap AXS D1 12-speed
2.298 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sram Rival eTap - Bagskifter - 12 gear - Medium laske - Max 36 tands kassette koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sram Rival eTap - Bagskifter - 12 gear - Medium laske - Max 36 tands kassette koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dania Bikes1.898 kr1.898 krKøb
2Cykelpartner.dk1.899 kr1.899 krKøb
3Cykelexperten.dk2.014 kr2.014 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.298 kr2.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sram Rival eTap - Bagskifter - 12 gear - Medium laske - Max 36 tands kassette

PriceData har fulgt prisen på Sram Rival eTap - Bagskifter - 12 gear - Medium laske - Max 36 tands kassette i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.877 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.894 kr.

Den nuværende pris på 1.898 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Sram Rival eTap - Bagskifter - 12 gear - Medium laske - Max 36 tands kassette. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Sram Rival eTap - Bagskifter - 12 gear - Medium laske - Max 36 tands kassette de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.898 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.899 kr17 kr (1%)
17. maj 20261.882 kr5 kr (0%)
10. maj 20261.877 kr21 kr (1%)
8. maj 20261.898 kr21 kr (1%)
6. maj 20261.877 kr15 kr (1%)
5. maj 20261.892 kr6 kr (0%)
4. maj 20261.898 kr6 kr (0%)
24. apr. 20261.892 kr6 kr (0%)
23. apr. 20261.898 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret