Gå til hovedindhold

Sram - Pulleyhjul - 11 gear - 2 stk - Fits GX/X01/X1 og CX1

Pris fra 269 krtil 382 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 113 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 262 kr 20. maj

Sammenlign priser på Sram - Pulleyhjul - 11 gear - 2 stk - Fits GX/X01/X1 og CX1 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
SRAM GX/X01/X01DH/X1/CX1 Pulleyhjul
-29%269 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SRAM GX/X01/X01DH/X1/CX1 Pulleyhjul billede

Produktinformation

Item name: GX/X01/X01DH/X1/CX1 Bearings: Standard bearings Fits: GX/X01/X01DH/X1/CX1 X-Sync (1x11 speed) Speed: 11 speed Other: (also comp. to Apex1 & Rival1)

Produktspecifikationer

Kategori: SRAM
EAN: 0710845749629
Varenr.: 37863
Gå til Gearhead
TrustScore 4 ud af 53,6
SRAM Pulley-sæt til 11-speed
277 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sram - Pulleyhjul - 11 gear - 2 stk - Fits GX/X01/X1 og CX1
299 kr
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
SRAM Pulley Wheels GX/X01/X01DH/X1/CX1
-15%382 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sram - Pulleyhjul - 11 gear - 2 stk - Fits GX/X01/X1 og CX1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sram - Pulleyhjul - 11 gear - 2 stk - Fits GX/X01/X1 og CX1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dania Bikes269 kr269 krKøb
2Gearhead277 kr277 krKøb
3Cykelpartner.dk299 kr299 krKøb
4Cykelexperten.dk382 kr382 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sram - Pulleyhjul - 11 gear - 2 stk - Fits GX/X01/X1 og CX1

PriceData har fulgt prisen på Sram - Pulleyhjul - 11 gear - 2 stk - Fits GX/X01/X1 og CX1 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 253 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 264 kr.

Den nuværende pris på 269 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Sram - Pulleyhjul - 11 gear - 2 stk - Fits GX/X01/X1 og CX1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Sram - Pulleyhjul - 11 gear - 2 stk - Fits GX/X01/X1 og CX1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026269 kr7 kr (3%)
20. maj 2026262 kr2 kr (1%)
10. maj 2026264 kr5 kr (2%)
8. maj 2026269 kr5 kr (2%)
7. maj 2026264 kr2 kr (1%)
5. maj 2026262 kr7 kr (3%)
4. maj 2026269 kr7 kr (3%)
24. apr. 2026262 kr7 kr (3%)
23. apr. 2026269 kr7 kr (3%)
14. apr. 2026262 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret