Gå til hovedindhold

Sram Eagle - Klinge 34 tands rund - 1 x 12 gear - Direct Mount - 3 mm offset - Sort

Pris fra 299 krtil 319 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (6% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 269 kr 20. maj

Sammenlign priser på Sram Eagle - Klinge 34 tands rund - 1 x 12 gear - Direct Mount - 3 mm offset - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
SRAM Chainring Direct Mount Singlespeed 34T
-12%299 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SRAM Chainring Direct Mount Singlespeed 34T billede

Produktinformation

BCD: Direct Mount Position: Singlespeed Gearing: 34T Boost Kompatibel: Ja Rund/Oval: Rund Speed: 1x12 speed Offset: 3 mm Materiale: Cold forged aluminum Riding type: MTB Kranksæt: Eagle Boost Farve: Sort

Produktspecifikationer

Kategori: SRAM
EAN: 0710845808555
Varenr.: 37207
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
SRAM Eagle Klinge Direct Mount 34T - Offset 3mm (Boost), Cold Forged
-15%314 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SRAM Eagle Klinge Direct Mount 34T - Offset 3mm (Boost), Cold Forged billede

Produktinformation

SRAM Eagle Klinge Direct Mount 34T – Offset 3 mm (Boost), Cold Forged er en rund 1x-klinge til SRAM Eagle MTB-kranksæt med Direct Mount (SRAM 3-bolt). Klingen bruger X-SYNC 2 narrow-wide tandprofil, som hjælper med at holde kæden sikkert på plads i

Produktspecifikationer

Mærke: SRAM
Kategori: Klinger
EAN: 0710845808555
Varenr.: 11 6218 030 280
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sram Eagle - Klinge 34 tands rund - 1 x 12 gear - Direct Mount - 3 mm offset - Sort
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sram Eagle - Klinge 34 tands rund - 1 x 12 gear - Direct Mount - 3 mm offset - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sram Eagle - Klinge 34 tands rund - 1 x 12 gear - Direct Mount - 3 mm offset - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dania Bikes299 kr299 krKøb
2Cykelexperten.dk314 kr314 krKøb
3Cykelpartner.dk319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sram Eagle - Klinge 34 tands rund - 1 x 12 gear - Direct Mount - 3 mm offset - Sort

PriceData har fulgt prisen på Sram Eagle - Klinge 34 tands rund - 1 x 12 gear - Direct Mount - 3 mm offset - Sort i 151 dage. Laveste pris i perioden er 269 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 284 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Sram Eagle - Klinge 34 tands rund - 1 x 12 gear - Direct Mount - 3 mm offset - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Sram Eagle - Klinge 34 tands rund - 1 x 12 gear - Direct Mount - 3 mm offset - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026299 kr30 kr (11%)
20. maj 2026269 kr6 kr (2%)
13. maj 2026275 kr1 kr (0%)
10. maj 2026276 kr23 kr (8%)
8. maj 2026299 kr23 kr (8%)
6. maj 2026276 kr1 kr (0%)
5. maj 2026275 kr24 kr (8%)
4. maj 2026299 kr24 kr (9%)
24. apr. 2026275 kr24 kr (8%)
23. apr. 2026299 kr24 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret