Gå til hovedindhold

Squishmallows 50 cm P24 Howland Bull (248632)

SquishmallowsTøjdyrEAN: 0191726913160
Pris fra 219 krtil 359,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 140,95 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Squishmallows 50 cm P24 Howland Bull (248632) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Squishmallows 50 cm P24 Howland Bull
219 kr
Til butik
Squishmallows 50 cm P24 Howland Bull billede

Produktinformation

Bamse Squishmallows 50 cm P24 Howland Bull har et nuttet, ultra-klembart design lavet af materialer i høj kvalitet, som er ultrabløde. Tilføj denne 50 cm Squishmallows til din Squishmallows Squad for en blød, farverig personlighed og tryg legestund, komplet med sit eget unikke navn og bio. Squishmallows-figur: Howland Bull Højde: 50 cm Materialer i høj kvalitet, ultrabløde Nuttet, ultra-klembart plysdyr Til børn i alle aldre Perfekt til at dele glade øjeblikke, selskab og daglige kram.

Produktspecifikationer

Kategori: Bamser
Artikel nr.: 248632
EAN: 0191726913160
Varenr.: 3364990
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Squishmallows 50 cm P24 Howland Bull
320 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Squishmallows Bamse - 50 cm - Howland Bull
339,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Squishmallows 50 cm P24 Howland Bull (248632)
342 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Squishmallows - Howland Tyr Bamse - 50 Cm
359,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Squishmallows 50 cm P24 Howland Bull (248632) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Squishmallows 50 cm P24 Howland Bull (248632) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK219 kr258 krKøb
2CS MEGASTORE DK320 kr359 krKøb
3Kids-world.dk339,95 kr339,95 krKøb
4Teknikproffset DK342 kr401 krKøb
5Gucca.dk359,95 kr359,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Squishmallows 50 cm P24 Howland Bull (248632)

PriceData har fulgt prisen på Squishmallows 50 cm P24 Howland Bull (248632) i 170 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 268 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 238 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Squishmallows 50 cm P24 Howland Bull (248632). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Squishmallows 50 cm P24 Howland Bull (248632) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 2026219 kr10 kr (4%)
31. mar. 2026229 kr19 kr (8%)
27. mar. 2026248 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026249 kr10 kr (4%)
12. mar. 2026259 kr7 kr (3%)
10. mar. 2026266 kr107 kr (67%)
24. feb. 2026159 kr79 kr (33%)
15. feb. 2026238 kr5 kr (2%)
19. dec. 2025243 kr25 kr (9%)
14. dec. 2025268 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret