Gå til hovedindhold

Light Square pendeladaptor 1 faset 230v hvid (belastning max 2 kg.), (HT-303)

LightBelysningEAN: 5714941900408
Pris fra 56,25 krtil 95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 38,75 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 21. maj

Sammenlign priser på Square pendeladaptor 1 faset 230v hvid (belastning max 2 kg.), (HT-303) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 56.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Pendeladapter Hvid Square 1F 230V
56,25 kr
Til butik
Pendeladapter Hvid Square 1F 230V billede

Produktinformation

*PENDELADAPTER HVID SQUARE 1F 230V

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Tilbehør til 1-faset skinnesystem
EAN: 5714941900408
Varenr.: 4214242609
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Square 1f 230v pendeladp. hvid
57,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Square pendeladaptor 1 faset 230v hvid (belastning max 2 kg.), (HT-303)
65 kr
Til butik
Square pendeladaptor 1 faset 230v hvid (belastning max 2 kg.), (HT-303) billede

Produktinformation

Flash Light Skinne system 230V Beskrivelse: Kompakt og moderne design. Leveres i 3 længder, tilhørende tilslutninger og koblingsstykker sælges separat. Beregnet for spots med 1-faset adaptor. Leveres i hvid eller alu farve. Velegnet til anvendelse i mindr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Light
Kategori: Skinne 230V - hvid
EAN: 5714941900408
Varenr.: 153049
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Square pendeladaptor 230V, 1-faset, hvid, max 2 kg.
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Square pendeladaptor 1 faset 230v hvid (belastning max 2 kg.), (HT-303) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Square pendeladaptor 1 faset 230v hvid (belastning max 2 kg.), (HT-303) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk56,25 kr56,25 krKøb
2MaintainIt57,5 kr57,5 krKøb
3Elvvs.dk65 kr65 krKøb
4CS MEGASTORE DK95 kr134 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Square pendeladaptor 1 faset 230v hvid (belastning max 2 kg.), (HT-303)

PriceData har fulgt prisen på Square pendeladaptor 1 faset 230v hvid (belastning max 2 kg.), (HT-303) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 60 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 56,25 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Square pendeladaptor 1 faset 230v hvid (belastning max 2 kg.), (HT-303). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Square pendeladaptor 1 faset 230v hvid (belastning max 2 kg.), (HT-303) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202656,25 kr3,75 kr (6%)
22. maj 202660 kr12 kr (25%)
21. maj 202648 kr8,25 kr (15%)
19. maj 202656,25 kr6,25 kr (13%)
17. maj 202650 kr2 kr (4%)
16. maj 202648 kr4,3 kr (8%)
15. maj 202652,3 kr3,3 kr (7%)
13. maj 202649 kr7,25 kr (13%)
12. maj 202656,25 kr6,25 kr (13%)
10. maj 202650 kr4,14 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret