Gå til hovedindhold

Square Enix Octopath Traveler 0, Nintendo Switch 2, Nintendo Switch 2, T (teen), Kode i en boks

Square EnixSpilEAN: 5021290101470
Pris fra 309 krtil 371 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Square Enix Octopath Traveler 0, Nintendo Switch 2, Nintendo Switch 2, T (teen), Kode i en boks og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Square Enix Octopath Traveler 0, Nintendo Switch 2, Nintendo Switch 2, T (teen), Kode i en boks
309 kr
Til butik
Square Enix Octopath Traveler 0, Nintendo Switch 2, Nintendo Switch 2, T (teen), Kode i en boks billede

Produktspecifikationer

Mærke: Square Enix
Kategori: Nintendo Switch 2
Farve: 2
Artikel nr.: 5021290101470
EAN: 5021290101470
Varenr.: 25104739
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Octopath Traveler 0 - Nintendo Switch 2 - RPG
324 kr
Til butik
Octopath Traveler 0 - Nintendo Switch 2 - RPG billede

Produktinformation

Begiv dig ud på et eventyr, du selv har skabt, i OCTOPATH TRAVELER 0, det seneste spil i den kritikerroste OCTOPATH TRAVELER HD-2D RPG-serie, der har solgt mere end 5 millioner eksemplarer på verdensplan. OCTOPATH TRAVELER 0 bygger på mobilspillet OCTOPATH TRAVELER: Champions of the Continent, forgængeren til det originale OCTOPATH TRAVELER, hvor spillerne vil opleve en historie om genoprettelse og gengældelse over de guddommelige ringe i en episk saga, der udspiller sig i Orsterras rige. Dette spændende spil i serien bringer helt nye funktioner og tilbagevendende kerneelementer fra serien. For første gang i seriens historie vil fans spille gennem øjnene af deres egen tilpassede hovedperson og være i stand til at genopbygge deres hjemby, efter at den er blevet ramt af store ødelæggelser.

Produktspecifikationer

Mærke: Square Enix
Kategori: Spil
Artikel nr.: 5021290101470
EAN: 5021290101470
Varenr.: 3401249
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Square Enix Octopath Traveler Zero (0)
371 kr
Til butik
Square Enix Octopath Traveler Zero (0) billede

Produktinformation

Embark on an adventure of your own creation in, OCTOPATH TRAVELER 0, , the latest entry to the critically acclaimed OCTOPATH TRAVELER HD-2D RPG series, which has shipped and digitally sold more than 5 million copies worldwide. OCTOPATH TRAVELER 0, builds upon the mobile game, OCTOPATH TRAVELER: Champions of the Continent, , the prequel to the original, OCTOPATH TRAVELER, , where players will experience a story of restoration and retribution over the divine rings in an epic saga that unfolds across the realm of Orsterra. This exciting entry to the series brings all-new features and returning core elements from the series. For the first time in series history, fans will play through the eyes of their own customized protagonist and be able to rebuild their hometown after great destruction is brought to it. Language on cover: English.

Produktspecifikationer

Mærke: Square Enix
Kategori: Spil
EAN: 5021290101470
Varenr.: D36402

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Square Enix Octopath Traveler 0, Nintendo Switch 2, Nintendo Switch 2, T (teen), Kode i en boks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Square Enix Octopath Traveler 0, Nintendo Switch 2, Nintendo Switch 2, T (teen), Kode i en boks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK309 kr348 krKøb
2Proshop DK324 kr363 krKøb
3Teknikproffset DK371 kr420 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Square Enix Octopath Traveler 0, Nintendo Switch 2, Nintendo Switch 2, T (teen), Kode i en boks

PriceData har fulgt prisen på Square Enix Octopath Traveler 0, Nintendo Switch 2, Nintendo Switch 2, T (teen), Kode i en boks i 178 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 402 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 340 kr.

Den nuværende pris på 309 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Square Enix Octopath Traveler 0, Nintendo Switch 2, Nintendo Switch 2, T (teen), Kode i en boks. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Square Enix Octopath Traveler 0, Nintendo Switch 2, Nintendo Switch 2, T (teen), Kode i en boks de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026309 kr5 kr (2%)
22. maj 2026314 kr1 kr (0%)
20. maj 2026315 kr1 kr (0%)
16. maj 2026316 kr1 kr (0%)
13. maj 2026317 kr1 kr (0%)
12. maj 2026318 kr6 kr (2%)
11. maj 2026312 kr7 kr (2%)
9. maj 2026319 kr1 kr (0%)
7. maj 2026320 kr6 kr (2%)
6. maj 2026314 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret