Gå til hovedindhold

Spit Xtech P Gipsdybel 10 X 60/12 Mm Panhoved Nylon

SpitByggematerialerEAN: 5701291559516
Pris fra 158 krtil 356,9 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 198,9 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spit Xtech P Gipsdybel 10 X 60/12 Mm Panhoved Nylon og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 158 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gipsdybel XTECH P m/skrue 10 x 60 mm, 25 stk.
158 kr
Til butik
Gipsdybel XTECH P m/skrue 10 x 60 mm, 25 stk. billede

Produktinformation

Gipsdybel med skrue til stærk og sikker montering i gipsMed denne gipsdybel med skrue får du en nem og holdbar løsning, når du skal hænge ting op på gipsvægge, fibergips, spånplader eller masonit. Dyblen er velegnet til montering af mellemstore ting som T...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spit
Kategori: Befæstigelse & beslag
Farve: gray
Størrelse: 10 x 60 mm
EAN: 5701291559516
Varenr.: 894068351
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Spit XTECH P gipsdybel m/skrue PH 10×60, 25stk
-38%158,8 kr
Før 255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spit XTECH P gipsdybel m/skrue PH 10×60, 25stk billede

Produktinformation

XTECH P gipsdybel med panhoved-skrue til fastgørelse af mellemtunge emner. Knude på bagsiden af pladen sikrer høje belastninger. Ankerekspansion giver høj ydeevne. Metrisk gevind sikrer den rette tilspænding af skruen. Ankeret på 50 mm er specielt anbefal...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spit
Kategori: Rawplugs og dyvler
EAN: 5701291559516
Varenr.: 524497
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
169 kr
Til butik
Gipsdybel XTECH P m/skrue 10 x 60 mm, 25 stk. billede

Produktinformation

Stærk gipsdybel til sikre ophæng i hverdagen Med denne gipsdybel fra XTECH får du en tryg løsning, når du skal hænge mellemstore ting op på gips, fibergips, spånplader eller masonit. Dyblen er udviklet til at give et sikkert greb, så du kan montere alt fr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spit
Kategori: Tilbehør til værktøj
Farve: gray
Størrelse: 10 x 60 mm
EAN: 5701291559516
Varenr.: 894068351
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
169 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
175 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPIT XTECH P 10 X 60/12 MM
178,05 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
179 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Spit Xtech P Gipsdybel 10 X 60/12 Mm Panhoved Nylon
280 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
10X60/12 SPIT XTECH P GIPSDYBEL 25 stk
356,9 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spit Xtech P Gipsdybel 10 X 60/12 Mm Panhoved Nylon koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spit Xtech P Gipsdybel 10 X 60/12 Mm Panhoved Nylon koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj158 kr158 krKøb
2Globaltools.dk158,8 kr158,8 krKøb
3CompletVVS169 kr169 krKøb
4LavprisEl169 kr169 krKøb
5BilligVVS DK175 kr175 krKøb
6EL-GROSSISTEN178,05 kr178,05 krKøb
7Greenline179 kr179 krKøb
8Homeshop DK280 kr280 krKøb
9CS MEGASTORE DK356,9 kr395,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spit Xtech P Gipsdybel 10 X 60/12 Mm Panhoved Nylon

PriceData har fulgt prisen på Spit Xtech P Gipsdybel 10 X 60/12 Mm Panhoved Nylon i 182 dage. Laveste pris i perioden er 154 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 163 kr.

Den nuværende pris på 158 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Spit Xtech P Gipsdybel 10 X 60/12 Mm Panhoved Nylon. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Spit Xtech P Gipsdybel 10 X 60/12 Mm Panhoved Nylon de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026158 kr
8. maj 2026158,8 kr
21. mar. 2026158 kr
20. mar. 2026158,8 kr
9. mar. 2026158 kr
6. mar. 2026158,8 kr1,2 kr (1%)
5. mar. 2026160 kr1,2 kr (1%)
24. feb. 2026158,8 kr1,2 kr (1%)
23. feb. 2026160 kr1,2 kr (1%)
10. feb. 2026158,8 kr10,2 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret