Gå til hovedindhold

Boligcenter Spisebordssæt Til Haven 5 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm

BoligcenterHavemøbelsætEAN: 8721102485640
Pris fra 5.899 krtil 7.749 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.850 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spisebordssæt Til Haven 5 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5899 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Spisebordssæt til haven 9 dele med hynder polyrattan sort
-31%5.899 kr
Før 8.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebordssæt til haven 9 dele med hynder polyrattan sort billede

Produktinformation

Dette spisebordssæt til haven er et glimrende valg til udendørs spisning eller afslapning i haven eller på terrassen. Slidstærkt materiale: PE-rattan, også kendt som polyrattan, er et stærkt syntetisk materiale, der ikke kræver meget vedligeholdelse, og det ligner naturlig rattan. Det er let i vægt, nemt at rengøre, og det anvendes ofte til udendørs møbler grundet dets holdbarhed og vejrbestandige egenskaber.Justerbart ryglæn: Havestolen er forsynet med et håndtag. Du kan justere ryglænet og fodstøtten, som du ønsker, ved at trække i håndtaget.Bordplade i massivt træ: Dette havebord har en top i akacietræ, der er robust, slidstærk og let at rengøre med en fugtig klud.Komfortabel siddeoplevelse: Dette havemøbelsæt leveres med tykt polstrede hynder og giver en komfortabel siddeoplevelse.Aftagelige og vaskbare betræk: Disse sædehynder er forsynet med aftagelige betræk, så de nemt kan vaskes og vedligeholdes. Ryghynderne har en strop bagpå, så de nemt kan fastgøres til stolen. Godt at vide:Vi anbefaler, at du beskytter dine udendørs møbler med et vandtæt overtræk for at sikre, at de forbliver smukke. UV-resistentMontering/samling påkrævet: JaLænestol:Farve: SortMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stål, massivt akacietræ med en oliefinishSiddemål: 56 x 59 x 92 cm (B x D x H)Liggemål: 56 x 83 x 85 cm (B x D x H)Sædemål: 49 x 50,5 cm (B x D)Sædehøjde fra gulvet: 44 cmArmlænets højde fra jorden: 63 cmMaks. bæreevne (pr. sæde ): 110 kgBord:Farve: SortMateriale: Polyrattan, stål, massivt akacietræ med en oliefinishMål: 190 x 90 x 75 cm (L x B x H)Hynde:Farve: CremefarvetMateriale, parasoldug: Stof (100 % polyester)Fyldmateriale, sædehynde: SkumFyldmat...

Produktspecifikationer

Kategori: Havemøbelsæt
Vægt: 98g
EAN: 8721102485640
Varenr.: 1270392
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Spisebordssæt til haven 9 dele med hynder polyrattan sort
-31%5.919 kr
Før 8.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebordssæt til haven 9 dele med hynder polyrattan sort billede

Produktinformation

Dette spisebordssæt til haven er et glimrende valg til udendørs spisning eller afslapning i haven eller på terrassen. Slidstærkt materiale: PE-rattan, også kendt som polyrattan, er et stærkt syntetisk materiale, der ikke kræver meget vedligeholdelse, og det ligner naturlig rattan. Det er let i vægt, nemt at rengøre, og det anvendes ofte til udendørs møbler grundet dets holdbarhed og vejrbestandige egenskaber.Justerbart ryglæn: Havestolen er forsynet med et håndtag. Du kan justere ryglænet og fodstøtten, som du ønsker, ved at trække i håndtaget.Bordplade i massivt træ: Dette havebord har en top i akacietræ, der er robust, slidstærk og let at rengøre med en fugtig klud.Komfortabel siddeoplevelse: Dette havemøbelsæt leveres med tykt polstrede hynder og giver en komfortabel siddeoplevelse.Aftagelige og vaskbare betræk: Disse sædehynder er forsynet med aftagelige betræk, så de nemt kan vaskes og vedligeholdes. Ryghynderne har en strop bagpå, så de nemt kan fastgøres til stolen. Godt at vide:Vi anbefaler, at du beskytter dine udendørs møbler med et vandtæt overtræk for at sikre, at de forbliver smukke. UV-resistentMontering/samling påkr��vet: JaLænestol:Farve: SortMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stål, massivt akacietræ med en oliefinishSiddemål: 56 x 59 x 92 cm (B x D x H)Liggemål: 56 x 83 x 85 cm (B x D x H)Sædemål: 49 x 50,5 cm (B x D)Sædehøjde fra gulvet: 44 cmArmlænets højde fra jorden: 63 cmMaks. bæreevne (pr. sæde ): 110 kgBord:Farve: SortMateriale: Polyrattan, stål, massivt akacietræ med en oliefinishMål: 190 x 90 x 75 cm (L x B x H)Hynde:Farve: CremefarvetMateriale, parasoldug: Stof (100 % polyester)Fyldmateriale, sædehynde: SkumFyldmateriale, ryghynde: BomuldsfibreMål, sædehynde: 48 x 50 x 3 cm (B x D x T)Mål, ryghynde: 70 x 48 x 10 cm (L x B x T)Pakken indeholder:6 x havestol med lænefunktion1 x havebord8 x sædehynde med aftageligt og vaskbart betræk8 x ryghynde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Havemøbelsæt
Materiale: pe rattan and wood
Vægt: 98g
EAN: 8721102485640
Varenr.: 1270392
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spisebordssæt Til Haven 5 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm
-14%7.749 kr
Før 9.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebordssæt Til Haven 5 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Dette elegante spisebordssæt til haven i polyrattan er den perfekte løsning til udendørs spisning og afslapning. Med 4 justerbare lænestole og et robust bord i akacietræ skaber sættet den ideelle ramme for hyggelige stunder på terrassen, i hav...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Havemøbelsæt
Størrelse: 190 x 90 x 75 cm
EAN: 8721102485640
Varenr.: 56893584015709

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebordssæt Til Haven 5 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebordssæt Til Haven 5 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK5.899 kr5.899 krKøb
2Livera DK5.919 kr5.988 krKøb
3BoligRetning7.749 kr7.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebordssæt Til Haven 5 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm

PriceData har fulgt prisen på Spisebordssæt Til Haven 5 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 5.899 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 6.809 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.639 kr.

Den nuværende pris på 5.899 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Spisebordssæt Til Haven 5 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Spisebordssæt Til Haven 5 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 8 / pe rattan and wood / 190 x 90 x 75 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20265.899 kr300 kr (5%)
4. maj 20266.199 kr610 kr (9%)
3. maj 20266.809 kr610 kr (10%)
1. maj 20266.199 kr610 kr (9%)
30. apr. 20266.809 kr210 kr (3%)
28. apr. 20266.599 kr210 kr (3%)
8. apr. 20266.809 kr110 kr (2%)
31. mar. 20266.699 kr110 kr (2%)
30. mar. 20266.809 kr210 kr (3%)
26. mar. 20266.599 kr210 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret