Gå til hovedindhold

Boligcenter Spisebordssæt Til Haven 3Dele Med Hynder Polyrattan Og Glas - 2 / Sort / Armlæn i rattan

BoligcenterHavemøbelsætEAN: 8721102492013
Pris fra 1.399 krtil 2.149 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 750 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.159 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Spisebordssæt Til Haven 3Dele Med Hynder Polyrattan Og Glas - 2 / Sort / Armlæn i rattan og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Spisebordssæt til haven 3dele m. hynder polyrattan og glas sort
-23%1.399 kr
Før 1.810 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebordssæt til haven 3dele m. hynder polyrattan og glas sort billede

Produktinformation

Dette spisebordssæt til haven er et glimrende valg til udendørs spisning eller afslapning i haven eller på terrassen. Slidstærkt materiale: PE-rattan, også kendt som polyrattan, er et stærkt syntetisk materiale, der ikke kræver meget vedligeholdelse, og det ligner naturlig rattan. Det er let i vægt, nemt at rengøre, og det anvendes ofte til udendørs møbler grundet dets holdbarhed og vejrbestandige egenskaber.Komfortabel siddeoplevelse: Dette havemøbelsæt leveres med tykt polstrede hynder og giver en komfortabel siddeoplevelse.Aftagelige og vaskbare betræk: Disse sædehynder er forsynet med aftagelige betræk, så de nemt kan vaskes og vedligeholdes.Bordplade i massivt træ: Dette havebord har en top i akacietræ, der er robust, slidstærk og let at rengøre med en fugtig klud. Godt at vide:Vi anbefaler, at du beskytter dine udendørs møbler med et vandtæt overtræk for at sikre, at de forbliver smukke. UV-resistentMontering/samling påkrævet: JaBord:Farve: SortMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stål, massivt akacietræ med en oliefinishMål: 80 x 80 x 75 cm (B x D x H)Stol:Farve: SortMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stålMål: 53 x 61 x 83 cm (B x D x H)Mål, sæde: 44 x 47 cm (B x D)Sædehøjde fra jorden (uden hynde): 42 cmArmlænshøjde fra jorden: 60 cmMaks. bæreevne (pr. sæde ): 110 kgSædehynde:Farve: SortMateriale, parasoldug: Stof (100 % polyester)Materiale, fyld: SkumMål: 44 x 46 x 2,5 cm (B x D x T) Pakken indeholder:1 x havebord2 x havestol2 x aftagelig hynde med aftageligt og vaskbart betræk Maksimum 110 kg per sæde. Vær opmærksom på risikoen for åben ild og andre kilder til kraftig varme i n...

Produktspecifikationer

Kategori: Havemøbelsæt
Vægt: 24.2g
EAN: 8721102492013
Varenr.: 1245462
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Spisebordssæt til haven 3dele m. hynder polyrattan og glas sort
-22%1.419 kr
Før 1.830 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebordssæt til haven 3dele m. hynder polyrattan og glas sort billede

Produktinformation

Dette spisebordssæt til haven er et glimrende valg til udendørs spisning eller afslapning i haven eller på terrassen. Slidstærkt materiale: PE-rattan, også kendt som polyrattan, er et stærkt syntetisk materiale, der ikke kræver meget vedligeholdelse, og det ligner naturlig rattan. Det er let i vægt, nemt at rengøre, og det anvendes ofte til udendørs møbler grundet dets holdbarhed og vejrbestandige egenskaber.Komfortabel siddeoplevelse: Dette havemøbelsæt leveres med tykt polstrede hynder og giver en komfortabel siddeoplevelse.Aftagelige og vaskbare betræk: Disse sædehynder er forsynet med aftagelige betræk, så de nemt kan vaskes og vedligeholdes.Bordplade i massivt træ: Dette havebord har en top i akacietræ, der er robust, slidstærk og let at rengøre med en fugtig klud. Godt at vide:Vi anbefaler, at du beskytter dine udendørs møbler med et vandtæt overtræk for at sikre, at de forbliver smukke. UV-resistentMontering/samling påkrævet: JaBord:Farve: SortMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stål, massivt akacietræ med en oliefinishMål: 80 x 80 x 75 cm (B x D x H)Stol:Farve: SortMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stålMål: 53 x 61 x 83 cm (B x D x H)Mål, sæde: 44 x 47 cm (B x D)Sædehøjde fra jorden (uden hynde): 42 cmArmlænshøjde fra jorden: 60 cmMaks. bæreevne (pr. sæde ): 110 kgSædehynde:Farve: SortMateriale, parasoldug: Stof (100 % polyester)Materiale, fyld: SkumMål: 44 x 46 x 2,5 cm (B x D x T) Pakken indeholder:1 x havebord2 x havestol2 x aftagelig hynde med aftageligt og vaskbart betræk Maksimum 110 kg per sæde. Vær opmærksom på risikoen for åben ild og andre kilder til kraftig varme i nærheden af produktet.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Havemøbelsæt
Materiale: Armlæn i rattan
Vægt: 24.2g
EAN: 8721102492013
Varenr.: 1245462
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spisebordssæt Til Haven 3Dele Med Hynder Polyrattan Og Glas - 2 / Sort / Armlæn i rattan
2.149 kr
Til butik
Spisebordssæt Til Haven 3Dele Med Hynder Polyrattan Og Glas - 2 / Sort / Armlæn i rattan billede

Produktinformation

Beskrivelse Nyd udendørs spisning og afslapning i haven med dette elegante polyrattan spisebordssæt, der kombinerer stil og funktionalitet. Det vejrbestandige havespisesæt består af et bord og to komfortable stole med bløde hynder, perfekt til morgenmad p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Havemøbelsæt
EAN: 8721102492013
Varenr.: 56893457400157

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebordssæt Til Haven 3Dele Med Hynder Polyrattan Og Glas - 2 / Sort / Armlæn i rattan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebordssæt Til Haven 3Dele Med Hynder Polyrattan Og Glas - 2 / Sort / Armlæn i rattan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.399 kr1.399 krKøb
2Livera DK1.419 kr1.488 krKøb
3BoligRetning2.149 kr2.149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebordssæt Til Haven 3Dele Med Hynder Polyrattan Og Glas - 2 / Sort / Armlæn i rattan

PriceData har fulgt prisen på Spisebordssæt Til Haven 3Dele Med Hynder Polyrattan Og Glas - 2 / Sort / Armlæn i rattan i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.159 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.355 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Spisebordssæt Til Haven 3Dele Med Hynder Polyrattan Og Glas - 2 / Sort / Armlæn i rattan. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Spisebordssæt Til Haven 3Dele Med Hynder Polyrattan Og Glas - 2 / Sort / Armlæn i rattan de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.399 kr20 kr (1%)
15. maj 20261.379 kr20 kr (1%)
13. maj 20261.399 kr20 kr (1%)
8. apr. 20261.379 kr30 kr (2%)
31. mar. 20261.349 kr30 kr (2%)
30. mar. 20261.379 kr40 kr (3%)
26. mar. 20261.339 kr40 kr (3%)
25. mar. 20261.379 kr220 kr (19%)
24. mar. 20261.159 kr180 kr (13%)
12. mar. 20261.339 kr40 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret