Gå til hovedindhold

Boligcenter Spisebord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 120 x 60 x 76 cm

BoligcenterBordeEAN: 8720286104972
Pris fra 2.099 krtil 2.949 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 850 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.499 kr 4. maj

Sammenlign priser på Spisebord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 120 x 60 x 76 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2099 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Spisebord 120x60x76 cm massivt genbrugstræ
2.099 kr
Til butik
Spisebord 120x60x76 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Dette træspisebord i industriel stil er en iøjnefaldende tilføjelse til dit køkken eller spisestue. Spisebordet er fremstillet af massivt genbrugstræ, der stammer fra tværbjælker, gulve og støttebjælker fra gamle, nedrevne bygninger. Det kan derfor bestå af forskellige trætyper såsom teak, hårdttræ, tropisk træ, mangotræ mv. Dette betyder, at genbrugstræ bevarer karakteristikkerne af disse forskellige trætyper. Genbrugstræ er allerede ældet, forvitret og tørret, så det skrumper eller bukker ikke. De stærke, pulverlakerede stålben gør bordet ekstra stabilt. Vigtig bemærkning: Farver og åremønstre varierer fra produkt til produkt, hvilket gør dem unikke hver især; udvælgelse til levering er tilfældig. Materiale: Massivt genbrugstræ med en naturlig finish + stål med sort, pulverlakeret finishMål: 120 x 60 x 76 cm (L x B x H)Montering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Spiseborde
Vægt: 20.65g
EAN: 8720286104972
Varenr.: 158343
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Spisebord 120x60x76 cm massivt genbrugstræ
2.119 kr
Til butik
Spisebord 120x60x76 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Spiseborde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 20.65g
EAN: 8720286104972
Varenr.: 158343
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spisebord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 120 x 60 x 76 cm
2.949 kr
Til butik
Spisebord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 120 x 60 x 76 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Skab en autentisk industriel atmosfære i dit hjem med dette smukke spisebord i ru mangotræ. Den rå, naturlige overflade kombineret med de robuste jernben giver bordet karakter og personlighed, der vil løfte indretningen i enhver spisestue elle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Spiseborde
Størrelse: 120 x 60 x 76 cm
EAN: 8720286104972
Varenr.: 56912777019741

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 120 x 60 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 120 x 60 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
2Livera DK2.119 kr2.188 krKøb
3BoligRetning2.949 kr2.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 120 x 60 x 76 cm

PriceData har fulgt prisen på Spisebord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 120 x 60 x 76 cm i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.379 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 2.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.669 kr.

Den nuværende pris på 2.099 kr er 26% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Spisebord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 120 x 60 x 76 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Spisebord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 120 x 60 x 76 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20262.099 kr600 kr (40%)
4. maj 20261.499 kr800 kr (35%)
3. maj 20262.299 kr800 kr (53%)
22. apr. 20261.499 kr280 kr (16%)
21. apr. 20261.779 kr280 kr (19%)
9. apr. 20261.499 kr280 kr (16%)
8. apr. 20261.779 kr280 kr (19%)
31. mar. 20261.499 kr280 kr (16%)
30. mar. 20261.779 kr280 kr (19%)
12. mar. 20261.499 kr280 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret