Gå til hovedindhold

vidaXL Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 80 x 110 cm

vidaXLKøkken- og spisestuebordeEAN: 8721102612879
Pris fra 569 krtil 1.049 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 480 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 80 x 110 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 569 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Spisebord Ø80x110 cm konstrueret træ og stål sort
569 kr
Til butik
Spisebord Ø80x110 cm konstrueret træ og stål sort billede

Produktinformation

Nyd et perfekt måltid med familie eller venner omkring dette spisebord hver dag. Stabilt og holdbart: Konstrueret træ er et alsidigt materiale, der er populært grundet den glatte overflade, stabiliteten og holdbarheden. Det vrider og spalter ikke, så det er et glimrende valg til mange forskellige ting såsom møbler, konstruktion og renoveringsprojekter i hjemmet.Robust stel: Dette spisebord er fremstillet af pulverlakeret stål. Stålstel imponerer med sin styrke, holdbarhed og korrosionsbestandighed, så det er det ideelle valg til møbelfremstilling og -konstruktion. Overfladens pulverlakering giver et beskyttende lag, der hjælper med at forhindre rust, korrosion og slid.Foldbart design: Spisebordet kan også foldes sammen for at spare plads, når det ikke er i brug.Let at rengøre: Overfladen er let at rengøre med en fugtig klud. Farve: SortMateriale: Konstrueret træ og pulverlakeret stålMål: 80 x 110 cm (Diameter x H)Montering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Spiseborde
Vægt: 15.9g
EAN: 8721102612879
Varenr.: 1245517
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Spisebord Ø80x110 cm konstrueret træ og stål sort
589 kr
Til butik
Spisebord Ø80x110 cm konstrueret træ og stål sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Spiseborde
Vægt: 15.9g
EAN: 8721102612879
Varenr.: 1245517
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
barbord Ø80x110 cm konstrueret træ og stål sort
595 kr
Til butik
barbord Ø80x110 cm konstrueret træ og stål sort billede

Produktinformation

Nyd den perfekte måltidstid med din familie eller venner på dette barbord hver dag! Stabilt og holdbart: Konstrueret træ er et alsidigt materiale, der er populært for sin glatte overflade, stabilitet og holdbarhed. Det er modstandsdygtigt over for vridni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Spiseborde
EAN: 8721102612879
Varenr.: 10139354366281
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 80 x 110 cm
1.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 80 x 110 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 80 x 110 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK569 kr569 krKøb
2Livera DK589 kr658 krKøb
3DesignShoppen595 kr595 krKøb
4BoligRetning1.049 kr1.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 80 x 110 cm

PriceData har fulgt prisen på Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 80 x 110 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 549 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 569 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 559 kr.

Den nuværende pris på 569 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 80 x 110 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 80 x 110 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026569 kr10 kr (2%)
6. dec. 2025559 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret