Gå til hovedindhold

JoWooD Entertainment Spirit of the Island (Paradise Edition) - Sony PlayStation 5 - Eventyr

JoWooD EntertainmentSpilEAN: 8437024411550
Pris fra 105 krtil 139,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 34,95 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spirit of the Island (Paradise Edition) - Sony PlayStation 5 - Eventyr og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spirit of the Island (Paradise Edition) - Sony PlayStation 5 - Eventyr
105 kr
Til butik
Spirit of the Island (Paradise Edition) - Sony PlayStation 5 - Eventyr billede

Produktinformation

PS5

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
Artikel nr.: 8437024411550
EAN: 8437024411550
Varenr.: 3198073
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Meridiem Games Spirit of the Island (Paradise Edition)
126 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Spirit Of The Island (paradise Edition) - PS5
-18%139,95 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spirit of the Island (Paradise Edition) - Sony PlayStation 5 - Eventyr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spirit of the Island (Paradise Edition) - Sony PlayStation 5 - Eventyr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK105 kr144 krKøb
2Teknikproffset DK126 kr175 krKøb
3Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spirit of the Island (Paradise Edition) - Sony PlayStation 5 - Eventyr

PriceData har fulgt prisen på Spirit of the Island (Paradise Edition) - Sony PlayStation 5 - Eventyr i 120 dage. Laveste pris i perioden er 105 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Spirit of the Island (Paradise Edition) - Sony PlayStation 5 - Eventyr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Spirit of the Island (Paradise Edition) - Sony PlayStation 5 - Eventyr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026105 kr7 kr (6%)
7. maj 2026112 kr3 kr (3%)
10. apr. 2026115 kr25 kr (18%)
9. apr. 2026140 kr1 kr (1%)
4. feb. 2026139 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret