Gå til hovedindhold

Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm hvid A4 81-100ark (100 stk.)

FellowesTonere og inkjetpatronerEAN: 0077511532702
Pris fra 258 krtil 474,69 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 216,69 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 152 kr 14. maj

Sammenlign priser på Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm hvid A4 81-100ark (100 stk.) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 258 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm hvid A4 81-100ark (100 stk.)
258 kr
Til butik
Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm hvid A4 81-100ark (100 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Fellowes
Kategori: Wireindbinding
Farve: 4
Artikel nr.: 53270
EAN: 0077511532702
Varenr.: 1890128
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fellowes - 100 pcs. - binding wire
274 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Wire 3:1 hvid 81-100 ark 12mm
286,61 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Spiralrygge Wire 12 mm 3:1 34 Ringe Hvid 100 stk A4
474,69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm hvid A4 81-100ark (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm hvid A4 81-100ark (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK258 kr297 krKøb
2Proshop DK274 kr313 krKøb
3RedOffice Konpap286,61 kr286,61 krKøb
4Hertels Boresko474,69 kr474,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm hvid A4 81-100ark (100 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm hvid A4 81-100ark (100 stk.) i 168 dage. Laveste pris i perioden er 152 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 298 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 256 kr.

Den nuværende pris på 258 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 30% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm hvid A4 81-100ark (100 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm hvid A4 81-100ark (100 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026258 kr4 kr (2%)
21. maj 2026262 kr6 kr (2%)
18. maj 2026256 kr104 kr (68%)
14. maj 2026152 kr106 kr (41%)
11. maj 2026258 kr104 kr (68%)
7. maj 2026154 kr44 kr (22%)
5. maj 2026198 kr52,21 kr (21%)
3. maj 2026250,21 kr42,21 kr (20%)
2. maj 2026208 kr10 kr (5%)
25. apr. 2026198 kr58 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret