Gå til hovedindhold

Avant Spiral ladekabel til elbil Type 2, 16A, 3-faset, 5 meter (op til 11 kW)

Pris fra 849 krtil 1.279 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 430 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spiral ladekabel til elbil Type 2, 16A, 3-faset, 5 meter (op til 11 kW) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 849 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spiralladekabel Type-2 16A 3-faset 5 Meter
849 kr
Til butik
Spiralladekabel Type-2 16A 3-faset 5 Meter billede

Produktspecifikationer

Kategori: Ladekabel til elbil
Farve: 1
Artikel nr.: EVLS16-5M
EAN: 5709255247882
Varenr.: 24485430
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Spiralladekabel Type-2 16A 3-faset 5 Meter
-17%995 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spiralladekabel Type-2 16A 3-faset 5 Meter billede

Produktinformation

Spiral ladekabel til elbil Type-2 16A 3-faset - 5 meter Hurtig, nem og pålidelig opladning af elbiler og plug-in hybridbiler med dette 16 Ampere, 3-fasede ladekabel. Det giver mulighed for at lade op til 11 kW. Kablet har en Type 2-tilslutning o

Produktspecifikationer

Mærke: Avant
Kategori: Ladekabler til elbiler
EAN: 5709255247882
Varenr.: daek_4760578
Gå til Danskautoudstyr.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
AVANT Spiralladekabel Type-2 16A 3-faset 5 Meter
1.199 kr
Til butik
AVANT Spiralladekabel Type-2 16A 3-faset 5 Meter billede

Produktinformation

Hurtig, nem og pålidelig opladning af elbiler og plug-in hybridbiler med dette 16 Ampere, 3-fasede ladekabel. Det giver mulighed for at lade op til 11 kW. Kablet har en Type 2-tilslutning og passer til de fleste køretøjer. Det er ideelt til brug på privat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Elbil
EAN: 5709255247882
Varenr.: 7565
Gå til GreenGoing.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Spiral ladekabel til elbil Type 2, 16A, 3-faset, 5 meter (op til 11 kW)
-20%1.279 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spiral ladekabel til elbil Type 2, 16A, 3-faset, 5 meter (op til 11 kW) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spiral ladekabel til elbil Type 2, 16A, 3-faset, 5 meter (op til 11 kW) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK849 kr888 krKøb
2Dækbutikken - Dæk og Fælge995 kr995 krKøb
3Danskautoudstyr.dk1.199 kr1.199 krKøb
4GreenGoing.dk1.279 kr1.279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spiral ladekabel til elbil Type 2, 16A, 3-faset, 5 meter (op til 11 kW)

PriceData har fulgt prisen på Spiral ladekabel til elbil Type 2, 16A, 3-faset, 5 meter (op til 11 kW) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 849 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.036 kr.

Den nuværende pris på 849 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 8 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Spiral ladekabel til elbil Type 2, 16A, 3-faset, 5 meter (op til 11 kW). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Spiral ladekabel til elbil Type 2, 16A, 3-faset, 5 meter (op til 11 kW) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 2026849 kr223 kr (21%)
22. apr. 20261.072 kr39 kr (4%)
21. apr. 20261.033 kr166 kr (14%)
18. apr. 20261.199 kr127 kr (12%)
15. apr. 20261.072 kr25 kr (2%)
13. apr. 20261.047 kr152 kr (13%)
11. apr. 20261.199 kr152 kr (15%)
2. apr. 20261.047 kr26 kr (2%)
13. mar. 20261.073 kr26 kr (2%)
3. mar. 20261.047 kr26 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret