Gå til hovedindhold

Spelsberg monteringskasse, 254 x 180 x 90 mm, grå

SpelsbergEludstyrEAN: 4013902861231
Pris fra 178,49 krtil 299 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 120,51 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 161 kr 27. maj

Sammenlign priser på Spelsberg monteringskasse, 254 x 180 x 90 mm, grå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 178.49 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KASSE 254X180 PS2518-9-M GRÅ
178,49 kr
Til butik
KASSE 254X180 PS2518-9-M GRÅ billede

Produktinformation

Tomt kabinet, Kasse og dæksel: polystyren, grå , svarende til RAL 7035, kapslingsklasse IP66, med beskyttelsesgrad IK07, Beskyttelsesklasse II, Måleisolationsspænding Ui 690VAC/DC, Ui=1000VDC, Halogenfri, 254 x 180 x 90, med metriske forprægninger

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
Kategori: Lyskilder
EAN: 4013902861231
Varenr.: 15845296767311
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 254 x 180 x 90 mm, grå
179 kr
Til butik
Spelsberg monteringskasse, 254 x 180 x 90 mm, grå billede

Produktinformation

Monteringskasse fra Spelsberg Montagekasse fra Spelsberg fremstillet af halogenfri polystyren og inkluderer metriske udslagsblanketter. Monteringskassen er udstyret med 32 udsalgsmembraner og giver dig fleksibilitet til at vælge forskruninger fra M20/M25/...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spelsberg
Kategori: El artikler
Farve: gray
Størrelse: 254 x 180 x 90 mm
EAN: 4013902861231
Varenr.: 4212861237
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 254 x 180 x 90 mm, grå
189 kr
Til butik
Spelsberg monteringskasse, 254 x 180 x 90 mm, grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spelsberg
Kategori: Forgreningsmateriel
Farve: gray
Størrelse: 254 x 180 x 90 mm
EAN: 4013902861231
Varenr.: 4212861237
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kasse 254X180 Ps2518-9-M Grå
189,82 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 254 x 180 x 90 mm, grå
190 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kasse 254x180 ps2518-9-m grå
195 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Montagekasse (Bxhxd) 254x180x90mm Ral 7035 Ip66
230 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 254 x 180 x 90 mm, grå
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spelsberg monteringskasse, 254 x 180 x 90 mm, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spelsberg monteringskasse, 254 x 180 x 90 mm, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN178,49 kr178,49 krKøb
2LavprisVærktøj179 kr179 krKøb
3Greenline189 kr189 krKøb
4Billigelogvvs.dk189,82 kr189,82 krKøb
5LavprisEl190 kr190 krKøb
6MaintainIt195 kr195 krKøb
7Elvvs.dk230 kr230 krKøb
8BilligVVS DK299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spelsberg monteringskasse, 254 x 180 x 90 mm, grå

PriceData har fulgt prisen på Spelsberg monteringskasse, 254 x 180 x 90 mm, grå i 151 dage. Laveste pris i perioden er 161 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 178,49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 168 kr.

Den nuværende pris på 178,49 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Spelsberg monteringskasse, 254 x 180 x 90 mm, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Spelsberg monteringskasse, 254 x 180 x 90 mm, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026178,49 kr17,49 kr (11%)
27. maj 2026161 kr17,49 kr (10%)
26. maj 2026178,49 kr17,49 kr (11%)
23. maj 2026161 kr17,49 kr (10%)
22. maj 2026178,49 kr17,49 kr (11%)
15. maj 2026161 kr1 kr (1%)
13. maj 2026162 kr1 kr (1%)
12. maj 2026163 kr1 kr (1%)
9. maj 2026164 kr1 kr (1%)
7. maj 2026165 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret