Gå til hovedindhold

Spelsberg dobbelt membranforbindelse DMS M20 ( 26042001 )

SpelsbergEludstyrEAN: 4013902013951
Pris fra 4,44 krtil 14,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 10,06 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4,4 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Spelsberg dobbelt membranforbindelse DMS M20 ( 26042001 ) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4.44 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Membran Dms M20 Ip 66
4,44 kr
Til butik
Membran Dms M20 Ip 66 billede

Produktinformation

Memrannippel uden gevind, til gennemføring af kabel/ledning I kasse med pladetykkelse 1,5-4,5 mm Membrantylle DMS M20 for kabel Ø7-12mm IP66 grå thermoplast Søgetermer: 5412532608 - 26042001 - 5412532608 - 4013902013951

Produktspecifikationer

Mærke: Spelsberg
Kategori: Plumbing
EAN: 4013902013951
Varenr.: 8014666924354
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Membran dms m20 ip 66
4,6 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spelsberg dobbelt membranforbindelse DMS M20 ( 26042001 )
10,13 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Membran M20 IP66, gr thermoplast
14,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spelsberg dobbelt membranforbindelse DMS M20 ( 26042001 ) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spelsberg dobbelt membranforbindelse DMS M20 ( 26042001 ) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk4,44 kr4,44 krKøb
2MaintainIt4,6 kr4,6 krKøb
3CS MEGASTORE DK10,13 kr49,13 krKøb
4WATTOO.DK14,5 kr14,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spelsberg dobbelt membranforbindelse DMS M20 ( 26042001 )

PriceData har fulgt prisen på Spelsberg dobbelt membranforbindelse DMS M20 ( 26042001 ) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 4,2 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 15,4 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7 kr.

Den nuværende pris på 4,44 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Spelsberg dobbelt membranforbindelse DMS M20 ( 26042001 ). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Spelsberg dobbelt membranforbindelse DMS M20 ( 26042001 ) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264,44 kr
2. jun. 20264,6 kr
1. jun. 20264,44 kr
31. maj 20264,6 kr
20. maj 20264,55 kr
19. maj 20264,6 kr
25. apr. 20264,55 kr
18. apr. 20264,49 kr
14. apr. 20264,4 kr
13. apr. 20264,55 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret