Gå til hovedindhold

Speedo Futura Classic svømmebrille Voksen Unisex One size

SpeedoMaskerEAN: 5053744258508
Pris fra 143 krtil 189 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 142 kr 2. maj

Sammenlign priser på Speedo Futura Classic svømmebrille Voksen Unisex One size og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Speedo Futura Classic svømmebrille Voksen Unisex One size
143 kr
Til butik
Speedo Futura Classic svømmebrille Voksen Unisex One size billede

Produktinformation

Speedo Futura Classic. Velegnet til: Unisex, Størrelse: One size, Ramme, farve: Grøn, Transparent

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 39-10898-B568
EAN: 5053744258508
Varenr.: 1000343026
Gå til Watery DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Speedo motions svømmebriller - Futura Classic - Grøn/klar
175,95 kr
Til butik
Speedo motions svømmebriller - Futura Classic - Grøn/klar billede

Produktinformation

Futura Classic svømmebriller fra Speedo er udført i et lækkert design og beskytter dine øjne fuldstændigt for vandet omkring dig. Det er en unisex model, som er let at regulere, og som har en perfekt pasform. Det er vigtigt, at brillerne sidder, som de skal, og at du ikke skal regulere på dem, mens du svømmer. Denne model sidder så godt, at du glemmer, du har dem på. Det særlige ved Speedos Futura Classic Speedo har produceret svømmetøj og -udstyr i årtier. De ved, hvad der kræves. Det lever Futura Classic naturligvis også op til. Fakta om svømmebrillerne: * Perfekt pasform * Stor grad af komfort * Justerbar rem * Blød ramme * Klar med grønne detaljer * Røgfarvede glas * 100 % UV-beskyttelse * Anti-dug * Unisex-model * Fås også i andre udgaver Du får meget kvalitet for pengene, når du vælger et par Futura Classic svømmebriller. Alternativt kan Speedo Futura Classic grøn/klar vælges. Bestil gerne dine nye Futura Classic svømmebriller med det samme. Så kan du afprøve dem, næste gang du skal ud at svømme. SKU: 2847...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Speedo
Kategori: Svømmebriller og -masker
EAN: 5053744258508
Varenr.: 2847
Gå til Billigsport24.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Speedo Futura Classic Svømmebriller, transparent
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Speedo Futura Classic svømmebrille Voksen Unisex One size koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Speedo Futura Classic svømmebrille Voksen Unisex One size koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK143 kr143 krKøb
2Watery DK175,95 kr212,95 krKøb
3Billigsport24.dk189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Speedo Futura Classic svømmebrille Voksen Unisex One size

PriceData har fulgt prisen på Speedo Futura Classic svømmebrille Voksen Unisex One size i 182 dage. Laveste pris i perioden er 128 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 175,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 150 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Speedo Futura Classic svømmebrille Voksen Unisex One size. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Speedo Futura Classic svømmebrille Voksen Unisex One size de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026143 kr1 kr (1%)
2. maj 2026142 kr3 kr (2%)
1. maj 2026145 kr30,95 kr (18%)
25. apr. 2026175,95 kr33,95 kr (24%)
18. apr. 2026142 kr3 kr (2%)
5. apr. 2026145 kr2 kr (1%)
4. apr. 2026143 kr27,1 kr (16%)
28. mar. 2026170,1 kr5,85 kr (3%)
11. mar. 2026175,95 kr27,95 kr (19%)
12. feb. 2026148 kr27,95 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret