Gå til hovedindhold

Speedo 801213C811, Unisex, One size, Blå, Transparent, Rød, Junior

SpeedoSvømmebriller og -maskerEAN: 5053744397993
Pris fra 129 krtil 299,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 170,95 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Speedo 801213C811, Unisex, One size, Blå, Transparent, Rød, Junior og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Speedo Biofuse Rift Mask svømmebrille junior rød/klar/blå
129 kr
Til butik
Speedo Biofuse Rift Mask svømmebrille junior rød/klar/blå billede

Produktinformation

Speedo Biofuse Rift Mask svømmebrille junior rød/klar/blå 6-14år

Produktspecifikationer

Kategori: Sport & Fiskeri
EAN: 5053744397993
Varenr.: 5053744397993
Gå til ShopDolphin.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,4
Speedo - Biofuse Rift Junior - Svømmebriller 6-14 år Blå Klar
-50%134,5 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Speedo - Biofuse Rift Junior - Svømmebriller 6-14 år Blå Klar billede

Produktinformation

Optimer Din Barns Svømmeoplevelse Med Speedo Biofuse Rift Junior Svømmemaske Avanceret Komfort: En Pasform Designet Til Børn Med Speedo Biofuse Rift Junior svømmemaske kan du være sikker på, at dit barns svømmeoplevelse er både komfortabel og sikker. Takk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Speedo
Kategori: Outlet
EAN: 5053744397993
Varenr.: 10471239352653
Gå til JT Sport
TrustScore 5 ud af 54,7
Speedo - Svømmebrille Biofuse Rift Junior - Red/Clear
-41%178 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Speedo - Svømmebrille Biofuse Rift Junior - Red/Clear billede

Produktinformation

Svømmebriller t/børn 6-14 år Speedo Biofuse Rift Junior svømmemaske til børn i alderen 6-14 år. Med Speedos anerkendte Biofuse® teknologi, som giver en behagelig pasform. Maskedesign, som giver optimalt udsyn. Med superblød tætning, som former sig efter a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Speedo
Kategori: Swim Goggles & Masks
EAN: 5053744397993
Varenr.: 43043749789807
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Speedo 801213C811, Unisex, One size, Blå, Transparent, Rød, Junior
209 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Speedo Svømmebriller - Rift Junior - Blå/Rød
249,95 kr
Til butik
Gå til Watery DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Speedo svømmemaske til børn (6-14) - Rift - Lyseblå/rød
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Speedo 801213C811, Unisex, One size, Blå, Transparent, Rød, Junior koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Speedo 801213C811, Unisex, One size, Blå, Transparent, Rød, Junior koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix129 kr129 krKøb
2ShopDolphin.dk134,5 kr134,5 krKøb
3JT Sport178 kr178 krKøb
4CS MEGASTORE DK209 kr248 krKøb
5Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb
6Watery DK299,95 kr336,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Speedo 801213C811, Unisex, One size, Blå, Transparent, Rød, Junior

PriceData har fulgt prisen på Speedo 801213C811, Unisex, One size, Blå, Transparent, Rød, Junior i 113 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Speedo 801213C811, Unisex, One size, Blå, Transparent, Rød, Junior. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Speedo 801213C811, Unisex, One size, Blå, Transparent, Rød, Junior de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026129 kr5,5 kr (4%)
17. maj 2026134,5 kr5,5 kr (4%)
3. maj 2026129 kr40 kr (24%)
1. maj 2026169 kr40 kr (31%)
16. apr. 2026129 kr40 kr (24%)
15. apr. 2026169 kr40 kr (31%)
9. mar. 2026129 kr40 kr (24%)
8. mar. 2026169 kr40 kr (31%)
26. feb. 2026129 kr40 kr (24%)
25. feb. 2026169 kr40 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret