Gå til hovedindhold

Speedlink - EXCELLO Illuminated Headset Stand, 3-Port USB 2.0 Hub, integrated Soundcard, black Headset Stander - GEEKD.dk

SpeedlinkHovedtelefoner og headsetEAN: 4027301129892
Pris fra 105 krtil 169 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Speedlink - EXCELLO Illuminated Headset Stand, 3-Port USB 2.0 Hub, integrated Soundcard, black Headset Stander - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Speed-Link EXCELLO NX RGB Headset Stand - Black
105 kr
Til butik
Speed-Link EXCELLO NX RGB Headset Stand - Black billede

Produktinformation

EXCELLO NX RGB Headset Stand er en praktisk såvel som stilfuld løsning til enhver gaming setup. Dets pladsbesparende design sikrer, at headsettet altid er inden for rækkevidde, uden at det forårsager rod eller irriterende kabelrod. Desuden skaber den flerfarvede RGB-belysning, som bekvemt kan styres via en berøringssensor, en behagelig atmosfære gennem forskellige belysningstilstande (belysningen kan slukkes). Derudover muliggør den integrerede USB-2.0-hub tilslutning af op til tre ekstra enheder (1x USB-C og 2x USB-A). Takket være den skridsikre underside står EXCELLO NX altid sikkert og fast på glatte overflader.

Produktspecifikationer

Mærke: Speed-Link
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: SL-800911-BK
EAN: 4027301129892
Varenr.: 3296223
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SPEEDLINK EXCELLO NX - Stativ for headset - RGB - sort
116 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SPEEDLINK EXCELLO NX Sort
123 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Speedlink EXCELLO NX RGB Headset Stand, USB 2.0 Hub, sort
126 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Speedlink - EXCELLO Illuminated Headset Stand, 3-Port USB 2.0 Hub, integrated Soundcard, black Headset Stander - GEEKD.dk
139 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Speedlink - Excello Nx Rgb Headset Stand, Usb 2.0 Hub, Sort
139,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SPEEDLINK EXCELLO NX Sort
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Speedlink - EXCELLO Illuminated Headset Stand, 3-Port USB 2.0 Hub, integrated Soundcard, black Headset Stander - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Speedlink - EXCELLO Illuminated Headset Stand, 3-Port USB 2.0 Hub, integrated Soundcard, black Headset Stander - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK105 kr144 krKøb
2CS MEGASTORE DK116 kr155 krKøb
3CompuMail DK123 kr123 krKøb
4Teknikproffset DK126 kr175 krKøb
5Geekd139 kr139 krKøb
6Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
7Ultrashop169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Speedlink - EXCELLO Illuminated Headset Stand, 3-Port USB 2.0 Hub, integrated Soundcard, black Headset Stander - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Speedlink - EXCELLO Illuminated Headset Stand, 3-Port USB 2.0 Hub, integrated Soundcard, black Headset Stander - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Speedlink - EXCELLO Illuminated Headset Stand, 3-Port USB 2.0 Hub, integrated Soundcard, black Headset Stander - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Speedlink - EXCELLO Illuminated Headset Stand, 3-Port USB 2.0 Hub, integrated Soundcard, black Headset Stander - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026105 kr9 kr (8%)
23. maj 2026114 kr9 kr (9%)
14. maj 2026105 kr9 kr (8%)
9. maj 2026114 kr3 kr (3%)
8. maj 2026117 kr5 kr (4%)
1. maj 2026122 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026123 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026122 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026123 kr8 kr (7%)
6. mar. 2026115 kr14 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret